Twitch Yayını İçin Kamera Önerisi

• Konuyu başlatan vnd3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 11B

vnd3

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bölge Yöneticisi
Bir süredir yayınlarım için telefonumun kamerasını kullanıyordum. Görüntüsünden memnunum ama yayın esnasında telefonu kullanamamak ve telefonun fazla ısınması gibi problemlerden ötürü bir kamera almaya karar verdim. Aklımda Logitech C310 var. Sizin önerileriniz nelerdir? 500 lirayı pek aşmak istemiyorum.

Eğer marka takıntın yoksa bu ürünü incele bence. Bir tanıdığım siparişini verdi ve görüntüsü garip bir şekilde baya iyi duruyor. Ben de yayınlarımda aksiyon kamerası kullanıyorum ve açıkcası bu kamerayı düşünüyorum.

Ürün :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer marka takıntın yoksa bu ürünü incele bence. Bir tanıdığım siparişini verdi ve görüntüsü garip bir şekilde baya iyi duruyor. Ben de yayınlarımda aksiyon kamerası kullanıyorum ve açıkcası bu kamerayı düşünüyorum.

Ürün :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yayın esnasında görüntünün donduğundan bahsetmişler ama ne sıklıkla donduğu hakkında bir bilgi verilmemiş. Fiyatına göre görüntü kalitesi gayet güzel duruyor ama marka hiç güven vermiyor.

Yayın esnasında görüntünün donduğundan bahsetmişler ama ne sıklıkla donduğu hakkında bir bilgi verilmemiş. Fiyatına göre görüntü kalitesi gayet güzel duruyor ama marka hiç güven vermiyor.
Evet dediğim gibi incelemelerine bakmak lazım. Ayrıca tanıdığım kişi aldıktan sonra izlenimlerini söylerim yine.

Arkadaşınız ürünü satın aldı mı? Aldıysa ve görüşlerini paylaştıysa benimle de paylaşır mısınız?
Ürün dün eline ulaştı ve obs den ışık ayarı yaptıktan sonra videosunu yolladı. Açıkcası gerçekten şaşırtıcı derecede güzel o fiyat için. Bir kaç video çektikten sonra ben de almayı planlıyorum çünkü aksiyon kamerasında ışık ayarı yapılamıyor yayın için. İsterseniz discord üzerinden videoyu paylaşabilirim.

Ürün dün eline ulaştı ve obs den ışık ayarı yaptıktan sonra videosunu yolladı. Açıkcası gerçekten şaşırtıcı derecede güzel o fiyat için. Bir kaç video çektikten sonra ben de almayı planlıyorum çünkü aksiyon kamerasında ışık ayarı yapılamıyor yayın için. İsterseniz discord üzerinden videoyu paylaşabilirim.
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için, videoyu gönderebilirseniz sevinirim.

Discord kullanıcı adım: vnd3#5181

Yeni konular

Geri
Yukarı