Twitch Yayınını İyileştirmek İçin OBS Ayarı Önerisi

ddr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Twitch yayını yapmak için her şeyim hazır. Sahne geçişi bile yaptım. OBS kullanıyorum. Deneme yayını da açtım, iki sorunum var;

Chatin yanda akmasını istiyorum ama yanlışlıkla chati kapattım.

Oyun oynarken sahne geçişi yapılamıyor, sahne geçişini F9'a atamıştım, normalde sorunsuz çalışırken oyundayken basınca geçiş yapmıyor. Sırf bundan dolayı yayını tabletten bakarak kontrol ediyorum. Sizce oyun oynarken yayını nasıl kontrol ederim?

Başka yayını iyileştirip kontrol edebilmem için en yapmalıyım?

Sırf bu yüzden oyun oynarken arkadan Chrome'den Twitch'i açtım ve ses yankılanmış mahşer yeri gibi bir sürü ses geliyordu 😂

Bana yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitch yayını yapmak için her şeyim hazır. Sahne geçişi bile yaptım. OBS kullanıyorum. Deneme yayını da açtım, iki sorunum var;

Chatin yanda akmasını istiyorum ama yanlışlıkla chati kapattım.

Oyun oynarken sahne geçişi yapılamıyor, sahne geçişini F9'a atamıştım, normalde sorunsuz çalışırken oyundayken basınca geçiş yapmıyor. Sırf bundan dolayı yayını tabletten bakarak kontrol ediyorum. Sizce oyun oynarken yayını nasıl kontrol ederim?

Başka yayını iyileştirip kontrol edebilmem için en yapmalıyım?

Sırf bu yüzden oyun oynarken arkadan Chrome'den Twitch'i açtım ve ses yankılanmış mahşer yeri gibi bir sürü ses geliyordu 😂

Bana yardımcı olur musunuz?
2. Ekran da kontrol edebiliyorsunuz

Tabletin varsa Macro deck kurup kullanabilirsin. Macro deck sorun yaşamaması için bildirimler kapatmanı ve aramaları reddetmeni öneririm. Tablet konusunda baya cahilim. Eğer SIM kart takılıyorsa onu çıkarıp kullan yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sohbeti kontrol etmek için de Chatty yazılımını kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı