Twitch'de kişisel kanal için sadakat puanı nasıl aktif edilir?

Açtığın yayın sayısı önemli değil. Tamamlanan gereken kriterler var. Örneğin ortalama 3 izleyici. Kanal içinde yayıncı paneli, başarılar kısmına girersen "İştirak Olmaya Giden Yol" adlı bir başarım göreceksin. O başarımın tüm gereklerini tamamla. Tamamladıktan birkaç gün içinde açılır.
son bir şey kalmış bee

Dosya Ekleri

• Başarılar - Twitch - Mozilla Firefox 18.08.2020 20_05_21_LI.jpg
    Başarılar - Twitch - Mozilla Firefox 18.08.2020 20_05_21_LI.jpg
    128,5 KB · Görüntüleme: 208
Benim merak ettiğim konu ise, kanal sadakat puanları ile ses efektleri çaldırma. İzleyiciler kazandıkları sadakat puanları ile örnek veriyorum ben oyun oynarken alkış sesi çaldırabilecek ya da çığlık sesi oynatıp beni korkutacak. Bir kaç yayıncı da gördüm fakat kendi kanalım için koyamadım. Pek fazla içerikte bulamadım bu konu hakkında internet üzerinde. Sanırım uzantılar ile yapiliyor ama o kadar çok eklenti var ki hangisi iyi hangisi düzgün çalışıyor bulamadım bir türlü. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Kanalımıza da bekleriz :)

Benim merak ettiğim konu ise, kanal sadakat puanları ile ses efektleri çaldırma. İzleyiciler kazandıkları sadakat puanları ile örnek veriyorum ben oyun oynarken alkış sesi çaldırabilecek ya da çığlık sesi oynatıp beni korkutacak. Bir kaç yayıncı da gördüm fakat kendi kanalım için koyamadım. Pek fazla içerikte bulamadım bu konu hakkında internet üzerinde. Sanırım uzantılar ile yapiliyor ama o kadar çok eklenti var ki hangisi iyi hangisi düzgün çalışıyor bulamadım bir türlü. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Kanalımıza da bekleriz :)
Extension (eklenti) ile yapılıyor. Şu linkteki eklenti işinizi görür. Sound Alerts Twitch Extension

Geri
Yukarı