Twitch'de mobilden yayın yapılabilir mi?

MeteSamiI

Femtopat
Öncelikle özellikleri yerlerde sürünen bir laptopum var i3 330M işlemci 4 GB RAM. Twitch yayınlarına başlamak istiyorum her şey hazır ama laptop üzerinden yayın başlatınca kullanılmaz hale geliyor. Bende telefondan iPhone XS Max yayın açıp dashboarda ikinci monitörden bakıp ana ekranımda video vb. izlemek istiyorum yayınımda. Yani laptopa yük bindirmemek istiyorum. Böyle bir şey mümkün müdür? Hiçbir fikrim yok bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Grknn

Picopat
Mümkün olabilir mi bilmiyorum ama yayın telefondan olmaz bence.

baran_basaran

Kilopat
Yer
Yardambolu
XS Max almak yerine PC toplasaydın her șey daha iyi olabilirdi.
Sadece mobil olarak yayın açabilirsin Youtube'dan.

Steve Jobs

Picopat
Yapılır, fakat dediğiniz şekilde değil.
Onun için sağlam bilgisayarınızın olması gerek.

KS
MeteSamiI

MeteSamiI

Femtopat

Tarkan 1972

Hectopat
Yer
İstanbul
Açabilirsin ama Elgato edinmen lazım bilgisayar ile birlikte. Sadece telefon ile Nimo TV'den açabilirsin. Ben açmıştım, 350'ye yakın izleyicim vardı ama uzun süreli olmak lazım.

teknolojiyazari

Millipat
Yer
Evren
Şimdi şöyle bir durum var. Bir uygulama ile bilgisayardaki görüntüyü telefona kabloyla aktarabiliyorsunuz. Telefondan bazı yayın yapma araçlarından da bu görüntüyü Twitch'e verebilirsiniz teorik olarak. Bu görüntü aktarma uygulamasının adını şimdi hatırlamıyorum ama bulursam atarım. İşte bunu pratikte yaparken yayın kalitesi nasıl olur oralar biraz deneme yanılma yolu ile öğrenilecek şeyler. Kabloyla aktarma yapıldığından gecikme neredeyse olmuyordu ama iş yayın vermeyle nasıl olur bilemedim.

Yukarı