Twitch'de nasıl yükselinir?

Traşköpüğü2

Hectopat
Öncelikle herkese iyi sosyaller. Benim bir Twitch kanalım var ve bu kanalda yeni çıkan oyunları (Cyberpunk 2077 gibi) CS:GO ya da Rainbow Six Siege gibi oyunları oynayarak insanları eğlendirmeyi ve yükselmeyi amaçlıyorum ama bir türlü yükselemiyorum aslında kötü de oynuyorum yüksek FPS alıyorum ve kesilmeden yayın yapıyorum ama neredeyse kimse izlemiyor sizce ne yapmalıyım?

Girdiğin online oyunlarda sürekli herkese açık şekilde reklam yap, rekabetçi oyunlarda takım arkadaşlarını izlerken onların güzel bir hareketini yakaladığında kendisine girip klip almasını söyle, ben böyle yapa yapa saçma sapan yayınlarla 10 takipçiye ulaştım, her 1 saatlik yayınımı en az 50 kişi izliyordu :D

Bu iş tamamıyla şova döndü bence rekabetçi oyunlarda profesyonel falan değilsen kimsenin senin izlemek için bir sebebi olmuyor. Bu yüzden kendinize ait bir eğlendirme şekliniz olmalı bana göre hitabet yeteneği olan insanlar daha rahat yükseliyor.

Eskisi gibi değil. Rekabet ettiğin insan sayısı neredeyse bir ordu gibi.
Onlardan bir adım önde olmak ve dikkat çekici olmak için ne yapılmalı bunu sor kendine.
Orta halli daha yeni gelişmiş yayıncıları incele, sosyal medya hesaplarına bir göz at. Nasıl bir hayat yaşanıyor nasıl düzen var. Bunları öğrenerek ilerleyebilirsin. Diğer yayıncılara ulaş arkadaş ol. Dene bunları.

Geri
Yukarı