Twitch'de yayın izlerken PC donuyor

gonemme

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Sadece Twitch'de yayın izlerken yaşadığım bir sorun bir türlü çözümünü bulamadım.
Yayın izlerken video bir anda donuyor ve ardından ardından Windows tamamen kitleniyor.
Benden başka bu sorunu yaşayan da yok sanırım, hiç benzer bir şikayet görmedim çözümünü ararken.

Sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Ekran kartınızda sorun olabilir. Çözünürlük düşürerek izlemeyi deneyin.
Yav he kardeşim ekran kartıyla ne alakası var. adam bilmiyor mu o kadarını çözünürlük düşürüp izle ne demek yorum yapmak için yorum yapmayın. @gonemme aynı sorun bende de var kardeşim her yerden 2k izleyebilirken canlı yayınları sadece twitch de takılıyor sebebi İnternet sağlayıcısıyla alakalı diyorlar telefon da mobil veriden 1080 p izliyorum sıkıntı olmuyor pc den veya wifi den 720 bile zor izliyorum tek çözüm bence interneti değiştirmek çok uğraştım çözemedim modemle filan anlamadım. Forumlarda araştırdım bu üstteki arkadaş gibi alakasız bilmeden konuşanlardan başka düzgün bi çözüm yazan yok.
1440P monitörler en fazla 2K gösterir. Uygulamadan mı izliyorsunuz? Yoksa tarayıcıdan mı?
Bu arada sen hiç twtich izlediğine veya herhangi bir bilgin olduğuna emin misin? sen twitch de 2k yayın yapan gördün mü ? veya 1440p ile 2k nın aynı şey olduğu hakkında bi bilgin varmı?

Yav he kardeşim ekran kartıyla ne alakası var. Adam bilmiyor mu o kadarını çözünürlük düşürüp izle ne demek yorum yapmak için yorum yapmayın. @gonemme aynı sorun bende de var kardeşim her yerden 2K izleyebilirken canlı yayınları sadece Twitch'de takılıyor sebebi internet sağlayıcısıyla alakalı diyorlar telefon da mobil veriden 1080P izliyorum sıkıntı olmuyor PC'den veya Wi-Fi'den 720 bile zor izliyorum tek çözüm bence interneti değiştirmek çok uğraştım çözemedim modemle falan anlamadım. Forumlarda araştırdım bu üstteki arkadaş gibi alakasız bilmeden konuşanlardan başka düzgün bir çözüm yazan yok.

Bu arada sen hiç twtich izlediğine veya herhangi bir bilgin olduğuna emin misin? Sen Twitch'de 2K yayın yapan gördün mü? Veya 1440P ile 2K'nın aynı şey olduğu hakkında bir bilgin var mı?

1440P çözünürlüğün 2K olduğunu zaten biliyorum ona göre yazdım zaten.
Ve internetde sıkıntı olacağını sanmıyorum çünkü ekran donuyor ve işletim sistemi kilitleniyor diyor hemen okumadan atlama.

Sadece twitch de oluyor diye özellikle belirtmiş 2. yorumda aynısını bende yaşıyorum tamamen internet ve twitch oynatıcısıyla alakalı mobil veri veya başka bir wifi ağına bağlandığında hiçbir sıkıntı yok. İnternet servis sağlayıcısıyla alakalı bi sorun vpn vb ne varsa denedim düzelmedi.

Sadece Twitch'de oluyor diye özellikle belirtmiş 2. yorumda aynısını bende yaşıyorum tamamen internet ve Twitch oynatıcısıyla alakalı mobil veri veya başka bir Wi-Fi ağına bağlandığında hiçbir sıkıntı yok. İnternet servis sağlayıcısıyla alakalı bir sorun VPN vb ne varsa denedim düzelmedi.

Bilgisayar kitleniyor diyor internet kaynaklı olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı