Twitch'te İzleyici Kazanmanın Püf Noktaları

Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sorum basit. Günlerdir saatlerce yayın açıyorum (çok popüler oyunlar PUBG, CSGO. Ya da diğer oyunlara kıyasla çok az kişinin yayınını yaptığı ancak çok da komik anlar yaşayabileceğiniz ArmA 3. Kim oyunları oynanması gerektiği gibi oynuyor ki? Sergea-) ancak şu ana kadar gördüğüm en yüksek izleyici sayısı 5. Yayını hareketli tutmaya çalışıyorum, kaliteden taviz vermiyorum, tek başıma şizofren gibi de oynamıyorum. Ancak bırakın izleyicinin sıkılmasını izleyici yayını görmüyor bile. İnternette ufak bir araştırma yaptım (Reddit, Reddit ve Reddit) ve kendi seviyemizdeki yayıncılarla beraber yayın yapmamız öneriliyormuş. Bir şansımız varsa o da bizden ne çok büyük ne de aynı seviye de (Benden daha başarısızı olur mu artık bilmiyorum.) yayıncıların bizi host etmesiymiş. Bu kadar karamsar yaklaşım doğru mu? Twitch Türkiye'de veya NA'da (yeterli İngilizcemiz var, hatta arada sırada gereksiz Amerikan esprilerinin Türkçe'ye çevrilmiş halleri dönebiliyor.) gelişmek imkansıza yakın zorlukta mı? Görüşlerinizi bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı