Twitch'ten gelen "hesabınızda şüpheli bir etkinlik tespit edildi." maili

Twitchten gelen bir mail, aynı maili aldım ve ödememi askıya aldılar. Ben de gerekenleri ilettim cevap bekliyorum. Cevap uzun bir sürede geliyormuş. Önceden yaşayan arkadaşların cevap vermesi gerekiyor ama işlerini halledip konuya uğramıyorlar maalesef

Twitchten gelen bir mail, aynı maili aldım ve ödememi askıya aldılar. Ben de gerekenleri ilettim cevap bekliyorum. Cevap uzun bir sürede geliyormuş. Önceden yaşayan arkadaşların cevap vermesi gerekiyor ama işlerini halledip konuya uğramıyorlar maalesef
henüz bana da cevap gelmedi, cevap ne kadar uzun bir sürede geliyormuş?

konunun takipçisiyim aynı sorunu bende yaşıyorum çözen varsa lütfen geri dönüş yapsın kasım 25 de mail geldi geri dönüş aldım normal şartlarda 10 iş günü diye aralık 8 de 10 gün olacak bekliyorum.

konunun takipçisiyim aynı sorunu bende yaşıyorum çözen varsa lütfen geri dönüş yapsın kasım 25 de mail geldi geri dönüş aldım normal şartlarda 10 iş günü diye aralık 8 de 10 gün olacak bekliyorum.
yolladıkları maile verdiğiniz cevaba geri dönüş mü yaptılar anlamadım. 10 iş günü dönüşünü aynı mail üzerinden mi aldınız?

yolladıkları maile verdiğiniz cevaba geri dönüş mü yaptılar anlamadım. 10 iş günü dönüşünü aynı mail üzerinden mi aldınız?
twitch in geri döndüğü mail de bu bilgileri istediler hepsini doğru şekilde yazıp gönderdim devamında gelen mail de 10 iş günü kadar sürebilir diye cevap aldım

Dosya Ekleri

• resimm.JPG
    resimm.JPG
    48 KB · Görüntüleme: 148
  • resimm.JPG
    resimm.JPG
    36,6 KB · Görüntüleme: 150
twitch in geri döndüğü mail de bu bilgileri istediler hepsini doğru şekilde yazıp gönderdim devamında gelen mail de 10 iş günü kadar sürebilir diye cevap aldım
Ben de böyle bir mail aldım ve ödemem askıya alındı. Gereken bilgileri kendilerine gönderdim ama herhangi bir mail almadım, bana neden bilgi verilmedi işlem başlatıldığına dair.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    42,3 KB · Görüntüleme: 147
Anlamadığım nokta şu toplu bir inceleme mi başlatıldı herkeste son bir haftadır olan problem belli ki, ilginç tarafı bana bu mail geliyor şifrenizi değiştirin diye (sizdekiyle aynı mail) 10 dakika sonra Instagram hesabıma biri giriş yapmaya çalışıyor tüm şifrelerimi değiştirdim ama ödeme yöntemim hala beklemede anlam veremiyorum inanın.

Twitch'te ödenebilirlik kısmım dün "Ödenebilir"di. Lakin mailden sonra "Bekleme"de olmuş. O yüzden scam maili olduğunu düşünmüyorum.

Bu arada outlook otomatik olarak çeviriyor yoksa mail İngilizce.
Mail sahibi gerçek Twitch gibi, istediği bilgiler de sizi kötü bir duruma sokacak bilgiler değil zaten.

Twitch hesabımda 20 dolar var ve bu para 100$ olmadan gönderilmiyor ama dünde bana aynı mail geldi para çekme gibi bir durumda yok ortada enteresan gerçekten
Ben de böyle bir mail aldım ve ödemem askıya alındı. Gereken bilgileri kendilerine gönderdim ama herhangi bir mail almadım, bana neden bilgi verilmedi işlem başlatıldığına dair.
Bu arada bende Genel->Diğer Konular->Ödeme askıya alma seçenekleri yok support bölümünde hangi başlık altında gönderdiniz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı