Twitter Blue abonelik rozeti geri gelmedi

Fragger

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Geforce RTX 4060 Ti
Anakart: Asus Prime B550M-K
İşlemci: Ryzen 5 5600
RAM: GSKILL 8GB RIPJAWS V 2x8
SSD: Samsung 980 Pro 2TB
SSD2 : GOODRAM 512GB
Monitör: Dell E2417H
Sıvı Soğutma: PowerBoost NOBLE 120 Rainbow
PSU: FSP 650W
Meslek
Finans
Herkese merhaba.
18 Ocak tarihinde özelliği denemek amaçlı Twitter Blue aboneliğini Opera VPN kullanarak web üzerinden satın aldım. $8 kartımdan çekildi. Aşağıda gördüğünüz bildirim geldi.

B42DC624-1658-4999-B646-F35F3453336C.jpeg

Bu bildirim geldikten sonra çok saçma bir şekilde hesabım kalıcı olarak askıya alındığına dair bir bildirim aldım. Twitter destek ile iletişime geçtim. 1 gün sonra, bir yanlışlık olduğunu bu nedenle hesap askıya alındığını ve inceleme sonrasında hesabımın geri açıldığını söylediler.

8F7F411B-3B57-45D8-8993-FDFFC202B679.png

Hesap açıldı açılmasına fakat halen doğrulanmış profil rozeti profilime gelmedi. İletişime geçebileceğim hiçbir yer de yok. Bu konuyla ilgili ne yapabilirim? Rozet de gelmedi, para iadesi de olmadı.
Aşağıda ise satın alımla ilgili görüntüyü ekledim.

EF48C5BF-6B88-44F4-B25F-EA19879E95E1.png

Konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz?

İnterneti bir araştırdım da bu yöntemle abonelik alanlar (VPN) hep permanent banlanmışlar. Siz yine şanslıymışsınız. Abonelik konusunda haklısın, tick vermeyeceklerse bile geri ödemeliler.

İnterneti bir araştırdım da bu yöntemle abonelik alanlar (VPN) hep permanent banlanmışlar. Siz yine şanslıymışsınız. Abonelik konusunda haklısın, tick vermeyeceklerse bile geri ödemeliler.

İşte bu nasıl olacak onu da bilmiyorum.

2. ekran görüntüsünün sonunda "formlar" bağlantısına yönlendirilen yer koymuşlar. Oradan oluşturabilirsiniz muhtemelen.

Twitter Blue için yok hocam.

Herhangi bir yerden yazın.

Hocam sürekli etiketliyorum, herhangi bir formdan da yazdım ama nafile. @Recep Baltaş sizin bir öneriniz var mı?

Yardımcı olabilecek birileri yok mu?

Halen bir çözüm önerisi olan yok sanırım. Nasıl çözeceğiz bunu? Dava mı açmalıyım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı