Twitter 'Giriş yap' ekranı ve sayfayı kaydırma engeli kaldırma

Eto_o_bitmis

Centipat
Merhaba. Daha önce Twitter'ı giriş yapmadan, sadece favori hesaplarımı takip etmek için kullanıyordum. Bir güncellemeyle siteyi giriş yapmadan 30-40 saniyeden fazla incelememize izin vermeyen engeller eklemişler. Sağ tık öğeyi denetleden sayfanın ortasında çıkan 'giriş yap' ekranını kapatabiliyorum ama sayfayı aşağı kaydırmayı da engellemişler. Bunu da en azından geçici olarak kaldırma imkanı var mıdır? Ne yapmam gerekiyor? Bilen birileri yardımcı olursa memnun olurum.

Dostum uBlock origin eklentisini ekle twitter sayfasına gir, "giriş yap" pop-up penceresi geldiğinde sayfaya sağ tık yap, sağ tık penceresinde "öğeyi engelle" opsiyonuna tıkla daha sonra gelicek uBlock origin penceresinde seç kısmına bir defa tıkla engellenmesini istediğin html tag'ini seç daha sonra ön izleme ye tıkla(ana içerik taglerini seçmemeye dikkat et).Bir problem yoksa oluştur.Doğru seçim yapmazsan scroll gelmiyor bilgi olsun bu durumda öğeyi denetleden süreki body'e scrool attribüt'ünü manuel eklemen gerekir.Yanlış bir şey yaparsan browserde extensions kısmından ekletinin ayalarına gidip filtrelerden seçtiğin tag'i silersen ya da uygulamayı devre dışı bırakırsan normale döner.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    4,6 KB · Görüntüleme: 25
Bu siteyi kullanabilirsiniz, eğer amacınız belirli bir kişinin hesabını incelemekse.
Kişiden ziyade bazı spor, haber ve siyaset hesaplarına göz atıp çıkıyordum, giriş yap ekranını sildim, bu defa da aşağı kaydırmıyor. Bu dediğiniz siteyi bir deneyeceğim.
Dostum uBlock origin eklentisini ekle twitter sayfasına gir, "giriş yap" pop-up penceresi geldiğinde sayfaya sağ tık yap, sağ tık penceresinde "öğeyi engelle" opsiyonuna tıkla daha sonra gelicek uBlock origin penceresinde seç kısmına bir defa tıkla engellenmesini istediğin html tag'ini seç daha sonra ön izleme ye tıkla(ana içerik taglerini seçmemeye dikkat et).Bir problem yoksa oluştur.Doğru seçim yapmazsan scroll gelmiyor bilgi olsun bu durumda öğeyi denetleden süreki body'e scrool attribüt'ünü manuel eklemen gerekir.Yanlış bir şey yaparsan browserde extensions kısmından ekletinin ayalarına gidip filtrelerden seçtiğin tag'i silersen ya da uygulamayı devre dışı bırakırsan normale döner.
Hocam aracı siteyle sorunu geçici olarak hallettim. Dediğiniz eklentiyi de denedim. Giriş yap ekranını kaldırdım ama sayfayı kaydırma engelini kaldıramadım. Çok fazla da uğraşmak istemedim açıkçası. İlginiz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı