Twitter hesabım askıya alındı

Samed Babadağ

Kilopat
Daha fazla  
Dün Twitter, Twitter hesabımın spam veya güvenliği tehdidi yüzünden askıya alındığını söyledi. Bazen evdeki farklı cihazlardan -telefon, PC, laptop- giriş yapıyorum. Nedeninin bu olabileceğini düşündüm fakat emin değilim. Twitter itirazda bulunabileceğimi söyledi ve itiraz ettim. Fakat açılacağı konusunda şüphelerim var. E-posta ile geri dönüş yapmalarını bekliyorum. Hala geri dönüş yapmadılar. En azından itiraz talebinizi aldık gibi bile bir posta güncellemesi gelmedi. Başka ne yapmam gerekiyor bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün Twitter, Twitter hesabımın spam veya güvenliği tehdidi yüzünden askıya alındığını söyledi. Bazen evdeki farklı cihazlardan -telefon, PC, laptop- giriş yapıyorum. Nedeninin bu olabileceğini düşündüm fakat emin değilim. Twitter itirazda bulunabileceğimi söyledi ve itiraz ettim. Fakat açılacağı konusunda şüphelerim var. E-posta ile geri dönüş yapmalarını bekliyorum. Hala geri dönüş yapmadılar. En azından itiraz talebinizi aldık gibi bile bir posta güncellemesi gelmedi. Başka ne yapmam gerekiyor bilginiz var mı?

İtiraza 1 gün içerisinde yanıt gelmezse yeni hesap aç muhtemelen açıklmayacaktır.

İtiraza 1 gün içerisinde yanıt gelmezse yeni hesap aç muhtemelen açıklmayacaktır.
Aynı E-postam üzerine yeni hesap acabiliyor muyum? Ve ayni telefon bilgimi de kaydedebiliyor muyum?
E-postanın gelmesini bekliyeceksiniz. Pandemi yoğunluğu her şeye anında cevap veremiyorlardır belki.
Ve sürekli böyle bildirim geliyor. Acaba hesabimin guvenligi icin mi yapiyor anlamiyorum. Eger oyleyse nasil geri alirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-06-11-01-23-04.png
    Screenshot_2021-06-11-01-23-04.png
    197,7 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Aynı e-postam üzerine yeni hesap acabiliyor muyum? Ve ayni telefon bilgimi de kaydedebiliyor muyum?

Ve sürekli böyle bildirim geliyor. Acaba hesabimin guvenligi için mi yapiyor anlamıyorum. Eger oyleyse nasıl geri alirim?

Öyle bildirim gelmesi normal hesabına her yeni girişinde gelecektir o bildirim. Aynı e posta üzerinden açamıyorsun farklı bir e posta hesabından açman gerekiyor.

Geri
Yukarı