Twitter hesabım çalındı nasıl geri alabilirim?

BBaho

Hectopat
Daha fazla  
Twitter hesabım çalındı. Çalan adam e-postayı şifreyi ve telefon numarasını değiştirmiş. Hesabımı nasıl geri alabilirim?

Twitter hesabım çalındı. Çalan adam e-postayı şifreyi ve telefon numarasını değiştirmiş. Hesabımı nasıl geri alabilirim?
Çift aşamalı doğrulama var mıydı? Eğer yoksa ve adam çift aşamalı doğrulama yaptıysa geri alamazsın. Ama yapmadıysa kali linux kullanarak geri alabilirsin.

Çift aşamalı doğrulama var mıydı? Eğer yoksa ve adam çift aşamalı doğrulama yaptıysa geri alamazsın. Ama yapmadıysa Kali Linux kullanarak geri alabilirsin.

Çift aşamalı doğrulama yaptığını düşünmüyorum. Hesap olduğu gibi duruyor(kimseyi takip etmemiş ya da tweet atmamış).Büyük ihtimalle hesabı 1 ay boyunca bekletip kapanmasını sağlayacak.

Twitter destek birimine yazmanız en doğrusu olacaktır.

Evet şifre sıfırlama linki gönderecekler. İnşallah hesabı kurtarabilirim.
Twitter'ın desteği ile görüştünüz mü?

Şifre sıfırlama linki gelecek.

İyi ki çalınmış diye düşünüyorum. Belki düşüncem cahilce olacak ama bir nebze de olsa cahillerin merkezi Twitter'dan kurtulmuşunuz.

Çift aşamalı doğrulama yaptığını düşünmüyorum. Hesap olduğu gibi duruyor(kimseyi takip etmemiş ya da tweet atmamış).Büyük ihtimalle hesabı 1 ay boyunca bekletip kapanmasını sağlayacak.

Evet şifre sıfırlama linki gönderecekler. İnşallah hesabı kurtarabilirim.

Şifre sıfırlama linki gelecek.

O zaman sıkıntı yok bro çift aşamalı doğrulama yap ki bir daha çalınmasın sağlıcakla kal. 🙂

Geri
Yukarı