Twitter hesabım durduk yere kalıcı olarak askıya alındı

selamlar,

benimde hesabım nedensizce askıya alındı 3 gündür itiraza cevap bekliyorum size kaç günde döndüler?
Yarım saate cevap verdiler ama açmayacaklarını söyledikleri için. Çok basit değerlendiriyorlar. Yemin ederim yazık ettiler. Yeni hesap açmama bile izin vermiyorlar aşırı sinir oldum.

Evet, birkaç harfini değiştirirsen açabilirsin kısacası eski profilini aynen yeni hesaba geçirmemelisin. Farklı kullanıcı adı ve farklı bir isimle hesap açabilirsin.

Olmadı kardeşim ya.

Yarım saate cevap verdiler ama açmayacaklarını söyledikleri için. Çok basit değerlendiriyorlar. Yemin ederim yazık ettiler. Yeni hesap açmama bile izin vermiyorlar aşırı sinir oldum.

Olmadı kardeşim ya.
Olmaz zaten, yeni bir telefon numarası ile dene. Ailenden biri uygundur sonuçta şifre değiştirmeyeceksen asla ihtiyaç duymuyorsun. Benim ilk hesabım 2 yıldır salt okunur modda yani askıya alınmış halde... Fake falanda değil yani.

Olmaz zaten, yeni bir telefon numarası ile dene. Ailenden biri uygundur sonuçta şifre değiştirmeyeceksen asla ihtiyaç duymuyorsun. Benim ilk hesabım 2 yıldır salt okunur modda yani askıya alınmış halde... Fake falanda değil yani.
Bu bilgisayardan veya kendi telefonumdan kullanmaya başladığım an kapatıyorlar hesabı. Anlamadım ben de. Geçen dediğini denemiştim.

Telefon bilgilerinizi de almışlar. Anında yakalanıyorsunuz... Bir yandan iyi, fake hesapları temizlemek ve yenisinin açılmasını engellemek için güzel ama diğer taraftan haksız yasaklandıysan falan işin kötü.

Telefon bilgilerinizi de almışlar. Anında yakalanıyorsunuz... Bir yandan iyi, fake hesapları temizlemek ve yenisinin açılmasını engellemek için güzel ama diğer taraftan haksız yasaklandıysan falan işin kötü.
Evet aşırı kötü hem de. Hesabım fakeydi ama vallahi hiçbir şey yapmadım. Bir dizi hakkında konuşurken içinde tecavüz geçen bir yorum yapmıştım acaba ondan mı oldu bilmiyorum. Eğer ondansa Allah twitter kullanıcılarına sabır twitter yöneticilerine de akıl versin. İtirazda ediyorum ama detaylı bakmıyorlar otomatikmen hemen reddediyorlar.

VPN falan hiç denediniz mi ya da temp mail ile hesap açmayı deneyin.
Temp mail ile denedim fakat bu cihazdan girince anlayıp banlıyorlar sanırsam. VPN ile uğraşmadım açıkçası.

Evet aşırı kötü hem de. Hesabım fakeydi ama vallahi hiçbir şey yapmadım. Bir dizi hakkında konuşurken içinde tecavüz geçen bir yorum yapmıştım acaba ondan mı oldu bilmiyorum. Eğer ondansa Allah Twitter kullanıcılarına sabır Twitter yöneticilerine de akıl versin. İtirazda ediyorum ama detaylı bakmıyorlar otomatikman hemen reddediyorlar.

Temp mail ile denedim fakat bu cihazdan girince anlayıp banlıyorlar sanırsam. VPN ile uğraşmadım açıkçası.

VPN'i kesinlikle deneyin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı