Twitter hesabımı kalıcı askıya aldı

Hielah

Kilopat
Sosyal Tayfı
12 Eylül tarihinde sistemime virüs bulaştı, bulaşmış olmalı çünkü sistem boştayken ekran kartı fanları dönüp ısınıyordu ve çok ısınmıştı. Hiç böyle bir şey yaşamamıştım. İşte 12 Eylül'de Twitter hesabımdan etiket spamı yapılmış. Twitter'a ulaşmaya çalıştım fakat cevap vermediler, bugün ise tamamen askıya alındığını gördüm. Şu an hesabımın şifresini bile değiştiremiyorum askıya alındığından dolayı. Mesajlarıma da 11 gündür yanıt vermiyorlar, iğrençler resmen.

Geçmiş olsun diyelim. Twitter'ın saçmalıkları.
En büyük saçmalık o da değil, hesabımı ele geçiren köstebeğin reweetlediği şey hala dururken benim paylaşımlarım gözükmüyor.

nmö.png

12 Eylül tarihinde sistemime virüs bulaştı, bulaşmış olmalı çünkü sistem boştayken ekran kartı fanları dönüp ısınıyordu ve çok ısınmıştı. Hiç böyle bir şey yaşamamıştım. İşte 12 Eylül'de Twitter hesabımdan etiket spamı yapılmış. Twitter'a ulaşmaya çalıştım fakat cevap vermediler, bugün ise tamamen askıya alındığını gördüm. Şu an hesabımın şifresini bile değiştiremiyorum askıya alındığından dolayı. Mesajlarıma da 11 gündür yanıt vermiyorlar, iğrençler resmen.
Mining virüsü yemek için ne yaptın yahu?

Gökkuşağı tayfasındanım diye yola çıksana, büyük ihtimal yardımcı olurlar, çünkü sistemin istediği bu sende gözlemleyebilirsin. Ben "he/she/shit"im falan yaz, atlarlar büyük ihtimalle, denemenle bir şey kaybetmezsin bak. Ha tabi TR olunca sallamayabilirler, ihtimal işte lolipop gibi.

Bazı oyunlarda CPU %100 bulup takılma yapıyordu sistem. Defender'ı tamamen devre dışı bıraktım, oyundaki sorun düzeldi de, sonuç olarak virüsü kaptım. Bu yaşadığım şey mining virüsü mü oluyor? Hesabımın kullanılması falan.
GPU'nu %100'e kadar zorlayacak tek virüs tipi şimdilik mining virüsü ve sen bir şey yüklemeden bulaşmaz, henüz AI virüsleri piyasaya sürülmedi.

Onun haricinde twitter'dan kendine bot yaratmış, sen iyisi mi tüm sistem şifrelerini güncelle - güncellemediysen - ve hatta 2FA ya geç geçebiliyorsan.

İnanılmaz saçma bir durum yaşıyorsun cidden, lanet olsun böyle atom mühendisliğine.

Twitter'da saçmalık bitmez. Yeni internet sağlayıcısına geçtiğim andan itibaren Twitter'a girmek için VPN'e ihtiyaç duyuyorum. 👍

İngilizce olarak yazarsan daha çok ciddiye alınır diye düşünüyorum. Bizim Türkolar her alanda bizi rezil ettiğinden dolayı genel anlamda Avrupa'da ırkçılığa maruz kalıyoruz. Bir ülkeye girmeden havalimanında etnik kökeni Türk olduğundan kaynaklı sorguya alınan bir arkadaşım vardı geçmişle övünmek acınası bir durum.

Twitter'da saçmalık bitmez. Yeni internet sağlayıcısına geçtiğim andan itibaren Twitter'a girmek için VPN'e ihtiyaç duyuyorum. 👍

İngilizce olarak yazarsan daha çok ciddiye alınır diye düşünüyorum. Bizim Türkolar her alanda bizi rezil ettiğinden dolayı genel anlamda Avrupa'da ırkçılığa maruz kalıyoruz. Bir ülkeye girmeden havalimanında etnik kökeni Türk olduğundan kaynaklı sorguya alınan bir arkadaşım vardı geçmişle övünmek acınası bir durum.
TT ye geçtiysen aile bilmem ne koruması var, telefonla kapattırman işini kolaylar, VPNfans olma gerek yok twitter için.

Geri
Yukarı