Twitter hesabına PC'den girince hesabın askıya alınması

Lady Maria

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, telefondan Twitter'a girince hiçbir sorun yaşamıyorum ama PC'den girdiğim an direkt perma ban yiyorum. DNS, IP gibi şeyleri değiştirip denedim yine olmadı. Yaklaşık 1 aydır bununla uğraşıyorum, hala çözümünü bulamadım.

Bir hesap kalıcı olarak askıya alındıktan sonra aynı kişinin tekrar hesap açmasına sıcak bakmıyor Twitter.
Ne yapmam gerekiyor yok mudur bunun bir çözümü?
Sahte hesap olarak algılıyor olabilir özellikle yeni hesaplarda gerçek bir telefon numarası eklemeniz lazım.
Askıya alınan hesapların hepsi gerçek telefon numarası kullanıyordu. VPN açıp başka tarayıcıdan girsem çözüm olur mu?

Başka bir cihazdan başka birisiymiş gibi kayıt olman gerekiyor. Telefon numaranı isterse (ki genelde captcha doğrulaması ile birlikte istiyor) daha önce askıya alınmış hesaplarında kullandığın telefon numaralarını kullanmaman gerekiyor.

Şu an elimde zaten askıya alınmamış bir hesap var ama sadece telefondan girebiliyorum ben istiyorum ki PC'den de gireyim ama PC'den girdiğim zaman direkt ban yiyeceğimi biliyorum. Twitter ilginç bir şekilde beni sadece PC'den banlıyor bunun sebebini gerçekte anlamadım. Acaba VPN açıp farklı bir tarayıcıdan girsem çözüm olur mu? Bir yanda da bunu denemeye cesaretim yok çünkü elimde tek hesap kaldı oda askıla anılırsa Twitter maceram sona erecek.

Geri
Yukarı