Çözüldü Twitter hesap numarası doğrularken gelen arama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alyhisa

Hectopat
Makaleler
2
Az önce bir linke tıklayarak Twitter'a girmiştim. Sonrasında telefon numaramı doğrulamamı istedi. Telefon numarasını girdikten bir 5-10 saniye sonra Somali veya başka bir ülkeden hatırlamıyorum bir numara aradı. Kapattım bende hemen. Bir sorun oluşur mu? Bu olay neden oldu? Ayrıca doğrulama kodu da gelmedi.

Çözüm
Az önce bir linke tıklayarak Twitter'a girmiştim. Sonrasında telefon numaramı doğrulamamı istedi. Telefon numarasını girdikten bir 5-10 saniye sonra Soma'li veya başka bir ülkeden hatırlamıyorum bir numara aradı. Kapattım ben de hemen. Bir sorun oluşur mu? Bu olay neden oldu? Ayrıca doğrulama kodu da gelmedi.

Doğrulama kodu arayan numara size Türkçe bir şekilde söyler doğrulama kodunu.
Az önce bir linke tıklayarak Twitter'a girmiştim. Sonrasında telefon numaramı doğrulamamı istedi. Telefon numarasını girdikten bir 5-10 saniye sonra Soma'li veya başka bir ülkeden hatırlamıyorum bir numara aradı. Kapattım ben de hemen. Bir sorun oluşur mu? Bu olay neden oldu? Ayrıca doğrulama kodu da gelmedi.

Doğrulama kodu arayan numara size Türkçe bir şekilde söyler doğrulama kodunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgilendirme için teşekkürler. Öğrenmiş oldum en azından. Korkulacak bir durum yok değil mi?

Hayır yoktur tüm dünyaya aradıkları için çoğu ülkede yurt dışı pahalı oluyor şirketlerde yurt dışı araması en ucuz olan ülkeden aramaktadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı