Twitter kapatmak için kimlik isteniyor

Hocam tam olarak hatırlamıyorum. Ve bir de çok detaylı yazmışsın.
Şimdi benim bir tane hesabım vardı lise zamanlarından şimdi 30 yaşındayım. Tabii ergen ergen saçma bir fotoğraf. Ne numaraya ne de maile ulaşım sağlayamadım bayağı eski çünkü 2012 de mi ne almışım. Neyse desteğe yazdım bu benim hesap eski ve ulaşım sağlayamıyorum. Zaten anlatıyor şunları yap vs diye. Kimlik istiyor kimliği T.C. Vs kapatmıştım ben. Seri noları vs hatırlamıyorum ama. Galiba resimle isim soy isim olsa yeter zaten red verirse başka şekilde yine denersin ama olur benim oldu yani :) özetle. Tweet. Kullanıcı adını ve kimliğini birkaç bilgi gizli olarak at. Durumunuda anlat bitti gitti.

Her şey Online elle bir şey yazmıyorsun ilk konuyu açtığım bilgilere kapatacağın hesabı yazacaksın.

.
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. İki şey daha soracağım. Twitter desteğe "ayrıntılı bilgi yazınız" kısmında Türkçe olarak mı yazdın İngilizce olarak mı yazdın bu hesap eski ve ulaşım sağlayamıyorum kapatın diye. Hangi dille yazdın

Bir de dedin ki ben TC Kimlik Kartını gönderdim. Gönderirken de T.C. kimlik numarasını kapattım. Elinle parmağını koyarak mı kapattın yoksa kağıt mı koydun öyle bir foto çektin yoksa fotoyu çektin telefon ya da bilgisayarda mı üstünü karaladın da gönderdin ?

Eski kimliği mi gönderdin yeni kimlik kartını mı gönderdin ?

Son sorum da kimliği arkasını da çektin mi ? Sadece ön yüzü mü ?

Son derece önemli benim için lütfen yardımci ol. Allah'a emanetsin.

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. İki şey daha soracağım. Twitter desteğe "ayrıntılı bilgi yazınız" kısmında Türkçe olarak mı yazdın İngilizce olarak mı yazdın bu hesap eski ve ulaşım sağlayamıyorum kapatın diye. Hangi dille yazdın.

Bir de dedin ki ben T.C. kimlik kartını gönderdim. Gönderirken de T.C. Kimlik numarasını kapattım. Elinle parmağını koyarak mı kapattın yoksa kağıt mı koydun öyle bir fotoğraf çektin yoksa fotoyu çektin telefon ya da bilgisayarda mı üstünü karaladın da gönderdin?

Eski kimliği mi gönderdin yeni kimlik kartını mı gönderdin?

Son sorum da kimliği arkasını da çektin mi? Sadece ön yüzü mü?

Son derece önemli benim için lütfen yardımci ol. Allah'a emanetsin.

Hocam Türkçe yazdım. Galiba kapatacak şekilde kağıt yırmıştım. Paintle çizsende olur. Kimliğin arkasını hatırlamıyorum ama gerek yoktu galiba. Yazmıyor mu istenilen şeylerde hatırlayamadımda.

Hocam Türkçe yazdım. Galiba kapatacak şekilde kağıt yırmıştım. Paintle çizsende olur. Kimliğin arkasını hatırlamıyorum ama gerek yoktu galiba. Yazmıyor mu istenilen şeylerde hatırlayamadımda.;
Benim eski bir hesabım vardı. Şifre vs hiç hatırlamıyorum eski resminden dolayı kapatmak istiyorum mail attım. Böyle bir mail geldi ne yapayım şimdi?

Devre dışı bırakmadan önce tam adınızı ve fotoğrafınızı onaylayabilmemiz için lütfen kimliğinizin (pasaport, resmi kimlik kartı veya sürücü ehliyeti) okunaklı bir kopyasını bilgilerin dijital olarak bulanık olduğu veya gizlendiği hiçbir resmi kabul edemeyiz ve resim, kimlik kartının kenarları da dahil olmak üzere kimliği veya (pasaport kullanılıyorsa) belgenin ana sayfasını tamamen içermelidir. Gönderdiğiniz tüm bilgiler gizli tutulacak ve belgeleriniz silinecektir.

Belgelerinizi yükledikten sonra bu e-postaya aşağıdakileri belirterek yanıt verin:

• @______________ hesabının sahibi benim.
  • @______________ hesabını ben oluşturdum.
  • Standart kurtarma yöntemlerini kullanarak hesaba yeniden erişim sağlayamadığımı onaylıyorum.
  • Aşağıdaki bilgileri onaylıyorum: "yeminli ifade altında, temsil edilen kişi olduğumu onaylıyorum."
Bilgilerinizi aldıktan sonra mümkün olan en kısa sürede konuyla ilgileneceğiz!
ustam bak kalın işaretledim senin yazdığın yazıyı yani twitterdan gelen mailde paintle çizersen olmayacağını anlatan bir yer sanırıyorum orası öyle değil mi ?

İkincisi de resimdeki hangi seçenekle devam edeceğim ? sen hangisini yapmıştın
111.png3333333.png

222.png3333333.png

Yukarıda DEDİĞİM YER BURASI diye yazdığım kısma Türkçe olarak yazı yazdın dimi kapatın işte 2012 yılında açtım kapatamıyorum vs. diye hatırlıyor musun burası değil mi ?

Ustam bak kalın işaretledim senin yazdığın yazıyı yani Twitter'dan gelen mailde paintle çizersen olmayacağını anlatan bir yer sanırıyorum orası öyle değil mi?

İkincisi de resimdeki hangi seçenekle devam edeceğim? Sen hangisini yapmıştın.
Eki Görüntüle 1715097Eki Görüntüle 1715099

Eki Görüntüle 1715098Eki Görüntüle 1715099

Yukarıda dediğim yer burası diye yazdığım kısma Türkçe olarak yazı yazdın değil mi kapatın işte 2012 yılında açtım kapatamıyorum vs. diye hatırlıyor musun burası değil mi?

Burası kardeşim derdini anlat yolla gitsin. Bu kadar takma kimlik bilgileriin kimlerin elinde yok ki. Sen kağıtla kapat T.C.'ni bilmem neyi ad soyad resim olsun yeter.

Kabul etmezse zaten hata verir.

Burası kardeşim derdini anlat yolla gitsin. Bu kadar takma kimlik bilgileriin kimlerin elinde yok ki. Sen kağıtla kapat T.C.'ni bilmem neyi ad soyad resim olsun yeter.

Kabul etmezse zaten hata verir.
Osman hocam teşekkür ederim vaktinizi aldım hakkınızı helal edin. Bir şey soracağım. Kimliğinizi gönderdikten kaç gün sonra hesabınız kapatıldı hatırlıyor musunuz ? Ve kimliğinizi gönderdikten sonra hiç olumsuz yanıt aldınız mı tekrar gönderin, doğum tarihiniz eşleşmiyor vb. gibi ? Son sorum ise kimliği gönderdikten sonra başka bir adım daha var mıydı kapatmanız için ? Teşekkür ederim Allah razı olsun şimdiden.

Son düzenleme:
Osman hocam teşekkür ederim vaktinizi aldım hakkınızı helal edin. Bir şey soracağım. Kimliğinizi gönderdikten kaç gün sonra hesabınız kapatıldı hatırlıyor musunuz? Ve kimliğinizi gönderdikten sonra hiç olumsuz yanıt aldınız mı tekrar gönderin, doğum tarihiniz eşleşmiyor vb. gibi? Son sorum ise kimliği gönderdikten sonra başka bir adım daha var mıydı kapatmanız için? Teşekkür ederim Allah razı olsun şimdiden.

30 gün diyor ama daha erken kapatıldı 1 hafta gibi bir süreydi. Olumsuz dönüş olmadı.

30 gün diyor ama daha erken kapatıldı 1 hafta gibi bir süreydi. Olumsuz dönüş olmadı.
Osman hocam şimdi sen 1 hafta gibi bir süre deyince kafam çok karıştı. Şöyle açıklayayım. Sen konuyu 27 Nisan'da açtığında hesap kapatmayla ilgili şöyle şöyle bir mail geldi geldi arkadaşlar işte bilgisi olan var mı bakın benden kimlik talebi isteniyor gibi. Daha sonra hemen ertesi gün yani 28 Nisan'da yazdığın bilgilendirmeyle, kimliği gönderdikten sonra hemen kapatıldı demişsin.Bunlar birbirini takip edenler günler.
Şimdi sorduğumda ise 7 güne kadar olan bir süreden bahsettin. Esas belirtmem gereken şu: hocam, hesabın kapatılmasına yönelik senden kimlik talebi istendi ya hani, işte kimliğini gönderdiğin günü 1. gün olarak kabul edersek, o günden itibaren kaç gün sonra hesabının kapatıldığına dair mail aldın veya kendin bakıp gördün ?
İlk yorumlarında ertesi gün kapatıldığını söylemiştin, şu an sorduğumda ise 1 hafta gibi bir süreden bahsedince kafam karıştı. Hakkını helal et. Kalın olarak da işaretledim söylediklerini.

Şunun farkını da söyleyeyim aradan. Zaten hesaplar silineceği zaman 30 günlük devre dışı bırakma süresine girmek zorunda. Yani askıya alınıyor. 30 gün dolunca kendi kendine siliniyor. Ama siz o 1 aylık süre dolmadan zaten hesap artık kaldırılmış oluyor. Yani 1. günde de hesap aslında kapatılmış sayılır çünkü profile girmeye çalıştığınızda "böyle bir hesap yok" der. Bu ikisi aynı şey. Benim sorduğum kimliğinizi mail olarak gönderdikten sonra kaç gün içinde hesap yayından kalktı yani kapandı sorum budur. Allah razı olsun şimdiden.
E-posta ve şifre. Cep no hiçbirine ulaşım yok şu an reis.
T.C. No. Seri no vs cizdim üstünü. Resim ve ad soyad olacak şekilde yolladım. Hemen hesabım kapatıldı. İlk yollağımda hesap askıya alındı galiba. 30 gün içinde de kapatılacak. Konu kapanabilir.

Osman hocam şimdi sen 1 hafta gibi bir süre deyince kafam çok karıştı. Şöyle açıklayayım. Sen konuyu 27 Nisan'da açtığında hesap kapatmayla ilgili şöyle şöyle bir mail geldi geldi arkadaşlar işte bilgisi olan var mı bakın benden kimlik talebi isteniyor gibi. Daha sonra hemen ertesi gün yani 28 Nisan'da yazdığın bilgilendirmeyle, kimliği gönderdikten sonra hemen kapatıldı demişsin. Bunlar birbirini takip edenler günler.
Şimdi sorduğumda ise 7 güne kadar olan bir süreden bahsettin. Esas belirtmem gereken şu: Hocam, hesabın kapatılmasına yönelik senden kimlik talebi istendi ya hani, işte kimliğini gönderdiğin günü 1. gün olarak kabul edersek, o günden itibaren kaç gün sonra hesabının kapatıldığına dair mail aldın veya kendin bakıp gördün?
İlk yorumlarında ertesi gün kapatıldığını söylemiştin, şu an sorduğumda ise 1 hafta gibi bir süreden bahsedince kafam karıştı. Hakkını helal et. Kalın olarak da işaretledim söylediklerini.

Şunun farkını da söyleyeyim aradan. Zaten hesaplar silineceği zaman 30 günlük devre dışı bırakma süresine girmek zorunda. Yani askıya alınıyor. 30 gün dolunca kendi kendine siliniyor. Ama siz o 1 aylık süre dolmadan zaten hesap artık kaldırılmış oluyor. Yani 1. günde de hesap aslında kapatılmış sayılır çünkü profile girmeye çalıştığınızda "böyle bir hesap yok" der. Bu ikisi aynı şey. Benim sorduğum kimliğinizi mail olarak gönderdikten sonra kaç gün içinde hesap yayından kalktı yani kapandı sorum budur. Allah razı olsun şimdiden.

İnan hatırlamıyorum günü. Sadece belki de yorum kattım 1 günde diye. Ya da direk kapandı. Ben kapanıp kapanmadığını Google aramasında gördüm hep çıkan hesap çıkmmıyordu.
Yanlış anlama hocam ama çok takıyorsun bence. Şimdiye yapıp etseydin kapanırdı zaten. Detaya girme bu kadar. 1 haftada Max diyelim. Kaç zaman geçmiş iş güç kafa dolu o mu akılda kalır.

İnan hatırlamıyorum günü. Sadece belki de yorum kattım 1 günde diye. Ya da direk kapandı. Ben kapanıp kapanmadığını Google aramasında gördüm hep çıkan hesap çıkmmıyordu.
Yanlış anlama hocam ama çok takıyorsun bence. Şimdiye yapıp etseydin kapanırdı zaten. Detaya girme bu kadar. 1 haftada Max diyelim. Kaç zaman geçmiş iş güç kafa dolu o mu akılda kalır.
Çok haklısın hocam ama lütfen kızma ve öfkelenme bana. Emin ol içinde bulunduğum vaziyeti bir bilsen hak verirsin. Seni kızdırmak için sormuyorum bunların hiçbirisini. Çok zor durumda ve sıkıntılıyım. Bilen biri olarak seni gördüğüm için sordum hocam. Lütfen yardım et. Allah'a emanetsin.

Çok haklısın hocam ama lütfen kızma ve öfkelenme bana. Emin ol içinde bulunduğum vaziyeti bir bilsen hak verirsin. Seni kızdırmak için sormuyorum bunların hiçbirisini. Çok zor durumda ve sıkıntılıyım. Bilen biri olarak seni gördüğüm için sordum hocam. Lütfen yardım et. Allah'a emanetsin.

Hocam kızmalık bir şey yok. Olan bu. Kimliğini ad soyad fotoğraf. Bu 3 olsun gerisini gizle yolla gitsin. Zaten talimatları söylüyor sana nasıl kapatacağını. Yolladıktan sonra ertesigün Google'dan arattır çıkıyor mu ertesi gün. İllaki silinecek. Senle bana aynı süre şeklinde silininecek diye bir şey olamyabilir benim 1 günse senin 1 hafta olabilir 1 ay olabilir adamların işlerine bağlı yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı