Çözüldü Twitter takipçi listesinde gizli profil görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AJFA

Terapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
28
Yer
İzmir, Türkiye
Merhaba, az önce Twitter hesabımı birisi takip etti. Takipçi listeme baktığımda +1 yükselme gördüm ancak profili gizli olduğu için takipçi listemde görünmüyor anladığım kadarıyla. Beni kimin takip ettiğini nasıl bulabilirim ya da bulabilir miyim? :D

Çözüm

Takipçi sayım yanlış görünüyor​

• Twitter'dan yeni bir takipçiniz olduğuna dair bir bildirim aldığınız halde söz konusu kişiyi daha sonra takipçi listenizde görmüyorsanız bu hesap, spam etkinliği nedeniyle gizlenmiş, sizi takip etmeyi bırakmış veya hesabını devre dışı bırakmış olabilir.
  • Spam hesabı olduğundan kuşkulanılanlar da dahil olmak üzere takipçilerinizin tam listesini görmek için ayarlarınızda kalite filtresini kapatın. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için Bildirimler zaman akışı hakkında başlıklı makalemizi okuyun.
Kaynak: Sık karşılaşılan takip etme sorunları hakkında yardım

Takip ettikten hemen sonra çıkmış olabilir mi? Bu yüzden takipçi sayınız yanlış gözüküyordur belki.

Takipçi sayım yanlış görünüyor​

• Twitter'dan yeni bir takipçiniz olduğuna dair bir bildirim aldığınız halde söz konusu kişiyi daha sonra takipçi listenizde görmüyorsanız bu hesap, spam etkinliği nedeniyle gizlenmiş, sizi takip etmeyi bırakmış veya hesabını devre dışı bırakmış olabilir.
  • Spam hesabı olduğundan kuşkulanılanlar da dahil olmak üzere takipçilerinizin tam listesini görmek için ayarlarınızda kalite filtresini kapatın. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için Bildirimler zaman akışı hakkında başlıklı makalemizi okuyun.
Kaynak: Sık karşılaşılan takip etme sorunları hakkında yardım

Takip ettikten hemen sonra çıkmış olabilir mi? Bu yüzden takipçi sayınız yanlış gözüküyordur belki.

Çözüm
Spam hesabı olduğundan kuşkulanılanlar da dahil olmak üzere takipçilerinizin tam listesini görmek için ayarlarınızda kalite filtresini kapatın. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için Bildirimler zaman akışı hakkında başlıklı makalemizi okuyun.
Kalite filtresini kapattım:
  • "Ayarlar ve Gizlilik -> Bildirimler -> Filtreler -> Kalite Filtresi" yanında bulunan tiki kaldırın.
İlgili kişiyi şu anda görebiliyorum.

Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı