Twitter uygunsuz içerik bildirimleri

Mesajlarınızı silmeseydiniz keşke başta yazdığınız o saçma şeyin üstünü örtmüş olmazdınız. Sizin gibi dini her şeye alet eden insanlardan bıktım.

Harbiden niye silmis ki?🤔
Hocam bakın son kez diyorum. Sizin yüzünüzden gören kişiler beni farklı bir şey sanacak. Ben Müslümanım ve izlemek de günah. Çok kişinin bulunduğu ve kullandığı bir platformda böyle içeriklerin olmasını istemediğim için şikayet ettim olay bu kadar basit. Liseli dediğim şey de şikayet ettiğim hesaplardan birindeydi ve başlıkta öyle yazıyordu videodakileri bilmiyorum kaçıncı söyleyişim oldu artık.

Hocam bakın son kez diyorum. Sizin yüzünüzden gören kişiler beni farklı bir şey sanacak. Ben Müslüman'ım ve izlemek de günah. Çok kişinin bulunduğu ve kullandığı bir platformda böyle içeriklerin olmasını istemediğim için şikayet ettim olay bu kadar basit. Liseli dediğim şey de şikayet ettiğim hesaplardan birindeydi ve başlıkta öyle yazıyordu videodakileri bilmiyorum kaçıncı söyleyişim oldu artık.

Anlıyorum sizi Twitter'e ahlak bekçisi pozisyonu açıldığında sizi LinkedIn üzerinden önereceğim. Olayın ne olduğunu biliyor olmasam din, ahlak, edep diye milleti kandıracak. :D

Twitter'i sadece Müslüman'lar kullanmıyor. Öyle içerikler fetiştir ve gerçeği yansıtmaz. Twitter platformunda 18+ içerik paylaşmak serbest. Kurallara aykırı bir şey göremiyorum? Bot kullanıp alakasız insanları etiketlemesi dışında.

Anlıyorum sizi Twitter'e ahlak bekçisi pozisyonu açıldığında sizi LinkedIn üzerinden önereceğim. Olayın ne olduğunu biliyor olmasam din, ahlak, edep diye milleti kandıracak. :D
Ya arkadaşım sen beni anlamıyor musun? 15 yaşındayım ben liseye daha yeni başladım. Şikayet etmek için girmiştim +18'in yasak olmadığını bilmiyordum diyorum sen bana ne diyorsun çattık arkadaş ya.

Ya arkadaşım sen beni anlamıyor musun? 15 yaşındayım ben. Şikayet etmek için girmiştim +18'in yasak olmadığını bilmiyordum diyorum sen bana ne diyorsun çattık arkadaş ya.
"Hatam varsa düzeltirseniz sevinirim." yazmışsın bak güzel kardeşim kalbini kırdıysam affet ancak herkes sen değildir. Her insan kendine özgüdür senin müslüman olman başkasının müslüman olacağı anlamına gelmez. O yüzden dini görüşlerini kullanarak insanlara bazı konularda kendi görüşünü aşılama çalışma. Benim sinir olduğum nokta twitter falan değil senin bu durumu betimlemek için dini kullanman. Dini kendi içinde yaşarsan daha sağlıklı olur.

"Hatam varsa düzeltirseniz sevinirim." yazmışsın bak güzel kardeşim kalbini kırdıysam affet ancak herkes sen değildir. Her insan kendine özgüdür senin müslüman olman başkasının müslüman olacağı anlamına gelmez. O yüzden dini görüşlerini kullanarak insanlara bazı konularda kendi görüşünü aşılama çalışma. Benim sinir olduğum nokta twitter falan değil senin bu durumu betimlemek için dini kullanman. Dini kendi içinde yaşarsan daha sağlıklı olur.
Tamam her neyse ama ben öyle sandığın gibi biri değilim ben daha liseye yeni başladım evet kalbim kırıldı bir şey yazayım dedim pişman oldum.

Arkadaşlar selam.

Yaklaşık 2-3 aydır ara sıra bildirimlerime aşağıdaki gibi saçma sapan eş cinsel içerikli bildirimler geliyor. Her ne kadar "daha az sıklıkta gör" e tıklasam da değişen bir şey olmadı. Bu gıcık durumun üstesinden nasıl gelebilirim?

Not: Cinsel içerikli sayfaları takip etmiyorum ya da bu tür şeyleri Twitter'da aratmıyorum.

Teşekkürler.
Bende de aynısı İnstagram'da oluyor. Yabancı kızlar sürekli bazı cinsel içerikli gruplara alıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı