Twitter Yanıtladı, Beğendi, Takip ediyor Saçmalığı

26318

Petapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
25
Twitter platformun da bazı kişi, kurumları takip ediyorum. Ama ben sadece bu kişileri takip etmek istiyorum.
Bana ana sayfam da sürekli şu adam şunu beğendi, takip ediyor ya da yanıtladı gibi başka insanların paylaşımlarını gösteriyor. Gerçekten bu olaydan bıktım. Twitter sürekli şunlar için kapatma ayarı ekleyin diyorum. Rapor bildirimleri dışında, yaptığım öneriye geri dönüş bile olmuyor. Whatsapp, Twitter, Instagram, Facebook gibi platformlar niye kullanıcıya ayar sunmak da bu kadar işe yaramaz anlamıyorum.

Twitter platformun da bu şeyleri kapatmak için bir tarayıcı uzantısı, uygulama vb. var mı?

Retweet için bu seçenek var. Ama saydığım şeyler için halen yok.
Gerçekten bu platformlara benzer, güncel çıkan çoğu platform daha iyi çalışıyor.
Kullanıcıyı dinleme konusunda çok berbat bu platformlar.

Bu sorunun kesin çözümü Ana sayfa yerine En son Tweetler ayarını açmak. En son Tweetler seçiliyken, diğer kullanıcıların beğendi, yanıtladı vb. şeyleri gözükmüyor.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı