Twitter’a Türkiye’den erişim kısıtlaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki siyaset değilse ne?

Siyaset, rantlaşma, kötü yapılar, imarda torpil, yapıların incelenmesi, Twitter yasağı, hepsi siyaset.

Sen yapıları incelemezsen, inceleyipte rüvşet alanları açığa çıkarmazsan, imar affı adı altında cinayet işlenmesine sebep olursan, insanların birer birer kesin konum verip AFAD'ın haberi bile olmayan enkazlara ulaşmasını sağlayan platformu bir anda sorgusuz sualsiz erişim engeli getirirsen, bu siyasettir.

Ben mi yönetiyorum Twitter'ı? Biz mi kapadık? Sen mi kapadın? Kim de var bu yetki? Kılıçdaroğlunda mı? Ümit özdağ da mı? Kimde?

Bu depremin sonuçlarının hepsinin ucu siyasete bağlanıyor, öyle ya da böyle kabul et.

Yanlış kişiyi alıntılamışım, @goldmanck senden bahsediyorum.

Siyaset, rantlaşma, kötü yapılar, imarda torpil, yapıların incelenmesi, Twitter yasağı, hepsi siyaset.

Sen yapıları incelemezsen, inceleyipte rüvşet alanları açığa çıkarmazsan, imar affı adı altında cinayet işlenmesine sebep olursan, insanların birer birer kesin konum verip AFAD'ın haberi bile olmayan enkazlara ulaşmasını sağlayan platformu bir anda sorgusuz sualsiz erişim engeli getirirsen, bu siyasettir.

Ben mi yönetiyorum Twitter'ı? Biz mi kapadık? Sen mi kapadın? Kim de var bu yetki? Kılıçdaroğlunda mı? Ümit özdağ da mı? Kimde?

Bu depremin sonuçlarının hepsinin ucu siyasete bağlanıyor, öyle ya da böyle kabul et.

Sıkıntı değil.

Sever veya sevmezsiniz ama Turknet bu kısıtlamayı uygulamadı. Twitter girilebiliyor. Bunu ileride göz ardı etmeyin. Diğer kansız ISS'leri de bir kenara yazın.

Gelelim esas konuya, çoğu yardımın Twitter üzerinden döndüğünü bilerek bunu engelleyenlerin Allah belasını versin. Bu kadar net. Zaten bir s..e yaradıkları yok, halk saçını başını yolarak insanları kurtarmaya çalışıyor. Ortada devlet yok, halk var. Ama halkın iletişimi kesiyorlar 👏 Bugünleri unutmayın, unutturmayın. Hesap sorulacak. Fakat şu an değil. Önce umutları yitirmeden insanları kurtarmaya devam etmek gerekiyor. Şimdi tek odaklanılması gereken bu. Ne siyasete ne de başka söylentilere kapılma zamanı.

VPN kullanarak Twitter kullanmaya devam edilmeli. İnsanların son iletişim umudunu yok ettiremeyiz. Bu kadar vatan haini bir yönetim görmedim!

Aynı taraftayız hocam AKP'liler sırf Erdoğan'ı savunmak için siyaset yapmayın diyor ya ona diyorum size de kesinlikle katılıyorum nefretimsin AKP.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı