Twitter'da engel sorunu

Beachboys34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Twitter'da bir arkadaşım'dan engel yedim ve bu hesabı arama yerinden arattırdığım zaman çıkıyor ve engellendiniz diyor ama diğer engel yediğim hesaplar arama yerinde çıkmıyor, hiçbir türlü profini göremiyorum. Sorum şu olacak acaba engeli kaldırıp sayfama mı bakıyor yoksa herkeste olan bir şey mi?

:) normal bende de var o tarz bir durum Örnek Cenk Tosun hesap ismi cenktosun_ aratıyorum çıkmıyor ama başka bir yerden yazıyorum sayfasına girince engellendin diyor. Yani o hesap seni engellemiş o yüzden göremiyorsun.

:) normal bende de var o tarz bir durum Örnek Cenk Tosun hesap ismi cenktosun_ aratıyorum çıkmıyor ama başka bir yerden yazıyorum sayfasına girince engellendin diyor. Yani o hesap seni engellemiş o yüzden göremiyorsun.

Çok merak ettim. Merakımı bağışlayın ama Cenk Tosun'dan neden engel yediniz. :D

Çok merak ettim. Merakımı bağışlayın ama Cenk Tosun'dan neden engel yediniz. :D
Pek sevmezdim kendisini :D biraz kızıyordum sürekli yazıyordum ama hakaret küfür yoktu.Bir dönem engeli atmış. Sonrasında Porto maçında büyük söz söyleyip formaya Tosun Paşa yazdırmıştım ama hala engeli kaldırmadı :)

Yalnız bende arama yerinde çıkıyor başka yerlerde de arattığım zaman da çıkıyor merak ettim acaba sadece bende mi böyle sorun var :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı