Twitter'da herkes neden CS saatini paylaşıyor?

Alfirk

Kilopat
Twitter'da herkes neden CS:GO oyun saatini paylaşıyor? #valvecometoturkey diye etiket açılmış Türkiye sunucuları için, bence gayet iyi destek olunması gereken bir etiket, çok iyi ama neden herkes bu etiketi kullanarak CS:GO oyun saatini paylaşmış anlamadım? Şöyle bir baktım kadın erkek çocuk fark etmiyor herkes oyun saatini paylaşmış ne alaka :D 3K saatini var fazlasıyla hakkettik tarzda söylemler ile bir sürü resim hepsinde 4K saat 5K saat 6K saat...
Neyi göstermeye çalışıyorlar oyun saatini mi :D ne önemi var ki oyun saati ile hava atmanın güzelce desteğini ver geç, yok 6000 saat vs falan... O kadar saat oynamışsın Valve'de gördü sanki.

PC açık bırakarak veya para ile booster ile bende yükseltirim ama gereksiz. 2 yılın sonunda 1000 saati geçtim ben. Bu saat paylaşarak hava atanları gerçekten anlamıyorum sanki faceitproleague oyuncusu :D tamam 5K saatin var 1V1 haritalarında iyi olabilirsin ben iyi olduğumu söylemiyorum zaten ama CS:GO'da 1V1 oynanan oyun değil ki, istediğin kadar 5K saatin olsun herkesin görüşüne yaptığına saygı duyarım ama bence CS:

Takım oyunu, info alma oyunu, pozisyon tutma oyunu, yeri geldiğinde tuzak kurma oyunu, zamanlama oyunu, harita bilgisi oyunu, smoke taktik oyunu... Yani oyun saati ile hava atmak bana kötü geliyor, dolu dolu 1000+ saatim var ve, 1V1 de olmasa da, o 5K saat diyenler kadar hatta daha fazla 5V5 de oyun bilgim var.

Zaten bir pozisyon adı vardı unuttum CS:GO onla oynanır, yani rakip oyuncunun geleceğini tahmin ettiğin haritada bir noktaya Cross'unu koyarsın ve oyuncu kendi gelir sana tıklarsın HS veya body ile öldürürsün. Uçana kaçana zıplayana koşana HS atan zaten ya şanslıdır ya hiledir aimle alakası yok.

Ne önemi var ki oyun saati ile hava atmanın.

Demişsiniz fakat amaç hava atmak değil bunu siz böyle algılamışsınız Türk oyuncuları oyunu oynuyor sunucu açın demeye getirmişler bir oyunda bu kadar saatim var demeyi hava atma olarak algılamıyorum ben.

+1000 saat demek ben bu oyunu seviyorum ve bırakmıyorum/bırakamıyorum demek. Silverdan çıkamadan oyunu bırakanlar gibi geçici değil yani kalıcı. Bu oyunu severek oynuyor. Valve'a Türkiye'de sağlam bir community'nin olduğunu göstermeye çalışıyorlar.
Hava atma olarak görmen baya kıskançlık bu arada :D

Sırf hava atmak içinde yapan vardır.
Evet vardır ama oyunu gerçekten hiç oynamamış biri bile program sayesinde istediği kadar saat kasabilir. Bu kadar kolay elde edilebilen bir şeyin miktarıyla hava atmaya çalışan zaten yıkıktır. Bundan duyduğu rahatsızlığı dile getirme ihtiyacı duyan kişi ise kendinde o kadar saat olmadığı için bunu kıskanan kişidir. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı