Twitter'da silinen Tweet'ler ve beğenilerin bir kısmının sayısı gözüküyor

jemxoca

Hectopat
Çok uzun zaman önce açtığım bir Twitter hesabıma Google Play Store üzerinden erişim izni verdiğim için spam botu bulaşmış. Rastgele ünlülerin, siyasilerin Tweet'lerini paylaşmaya, beğenmeye filan başlamış. Ben böyle bir hesabım bile olduğunu unutmuşken e-posta adresimi kullanarak hesabıma giriş yapabildim.

Twitter hesabımı askıya almış spam yüzünden, desteğe yazdım ve hesabı tekrar aktifleştirdiler. Tüm Tweet'leri ve beğenileri kaldırmama rağmen, bunlar profilimde gözükmemesine rağmen halen sayı olarak 16 tweet attığım ve 200 küsur beğeni yaptığım yazıyor profilde. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? İnternette pek bir şey bulamadım.

Bu spam botunun yaptığı beğeniler, Tweet'lerin bazıları siyasi içerikli olduğu için tamamen kaldırmak istiyorum açıkçası. Bir de beğenim olmamasına rağmen 200 tane beğeni gözükmesi güzel durmuyor 😄 teşekkürler.

Hocam merhaba. Ben de eski bir hesabımda bu sorunla karşılaştım. twlets eklentisi sayesinde beğendiğim 800 twit'in uzantılarına ulaştım ancak en fazla 100-200 tanesinin beğenisini geri çekebildim. Çünkü geriye kalan tüm tweet sahipleri askıya alınmış veya banlanmış haliyle hesap gözükmediği için siz de beğeniyi geri çekemiyorsunuz. O askıya alınan hesaplar açılmadan geri çekmeniz de mümkün değil. Durum bu şekilde.

Hocam merhaba. Ben de eski bir hesabımda bu sorunla karşılaştım. twlets eklentisi sayesinde beğendiğim 800 twit'in uzantılarına ulaştım ancak en fazla 100-200 tanesinin beğenisini geri çekebildim. Çünkü geriye kalan tüm tweet sahipleri askıya alınmış veya banlanmış haliyle hesap gözükmediği için siz de beğeniyi geri çekemiyorsunuz. O askıya alınan hesaplar açılmadan geri çekmeniz de mümkün değil. Durum bu şekilde.
Teşekkür ederim hocam dediğiniz gibi gözükmüyorlar malesef 🙁 Yalnız ilginç bir şekilde beğeni 200'lerden 16'ya düşmüş kendi kendine 😆
Yani aslında sorun değil benim için ama biliyorsunuz özellikle son yıllarda Twitter iyice siyasi bir yer oldu ve ben platformu yalnızca çalıştığım bazı teknik konularda bilgi edinmek için kullanıyorum. Bir spam botunun rastgele tweet'leri beğenmesi ve tweet'lemesi rahatsız edici sadece. Twitter bunu düzeltmeli çünkü son yıllarda Twitter ciddi bir yer oldu artık. Aslında desteğe de yazmıştım hesabı sıfırlamak istiyorum diye ama aktifleştirirken dokunmamışlar. Teşekkürler tekrardan.

Rica ederim hocam. Askıya alınan hesaplardan bazıları tamamen kapanıyor bu nedenden ötürü sizin beğeniler de silinmiş olabilir. Tekrardan rica ederim.

Geri
Yukarı