Twitter'da Tweet'ler birbirine karışıyor

Tunaart

Centipat
Merhaba, Twitter'da daha önce atılan tweetle yeni atılan tweet birlikte birleştirip saat, dakika vb. karışık bir şekilde gösteriyor. Takip ettiğim biri ya da sayfa takip etmediğim tanımadığım bir kişiye cevap veya o kişi tweete bir şey yazdığında da gösteriyor. Fotoğrafta olduğu gibi. Bunu nasıl düzeltebilirim? Önceden böyle değildi.

CCC36E89-9266-4F28-9095-6ABC6349ECAC.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Android kullanıyorsunuz sandım o yüzden öyle bir cevap verdim. App Store uygulamasından kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin.
Sildim yükledim sorun devam ediyor. Anasayfa tweetler kısmında düzgün ama orda da başkaların beğendiği be konular önermeler çıkıyor o kısmı sevmiyorum. En son tweetler gör kısmında halen aynı şekilde önceden böyle değildi geçmiş bir tweet ekleyince tweet dizisini göster diyince gösterirdi şimdi karma karışık bir şekilde gözüküyor.
Sildim yükledim sorun devam ediyor. Anasayfa tweetler kısmında düzgün ama orda da başkaların beğendiği be konular önermeler çıkıyor o kısmı sevmiyorum. En son tweetler gör kısmında halen aynı şekilde önceden böyle değildi geçmiş bir tweet ekleyince tweet dizisini göster diyince gösterirdi şimdi karma karışık bir şekilde gözüküyor.
Anasayfa kısmında da düzgün değil maalesef şimdi gördüm. Tek bende mi böyle herkeste mi bu şekilde
Bilen birileri var mı. Aynı sorunu yaşan olan
Bilen birileri var mı. Aynı sorunu yaşan olan

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı