Twitter'da yabancı kullanıcıdan gelen yufgiu yyfuhh mesajı nedir?

348103

Hectopat
Merhaba hemen konuya giriyorum. Twitter'da yabancı (Japon ya da Çinli olmalı) biriyle konuşuyordum konuşma güzel gidiyordu birden bana yufgiu yyfuhh ve fhgcgjj yhgg gjcfg fjffh bu tür mesajlar attı ve ne olduğunu anlamadım engel attım. Şimdi kafama takıldı, virüs falan değil farkındayım ancak ben bir botla falan mı konuşuyordum? Bu mesajların anlamını bilen biri var mı veya başına benzer bir olay gelmiş olan? (hiçbir linke vb. şeye tıklamadım eminim)

Merhaba hemen konuya giriyorum. Twitter'da yabancı (Japon ya da Çinli olmalı) biriyle konuşuyordum konuşma güzel gidiyordu birden bana yufgiu yyfuhh ve fhgcgjj yhgg gjcfg fjffh bu tür mesajlar attı ve ne olduğunu anlamadım engel attım. Şimdi kafama takıldı, virüs falan değil farkındayım ancak ben bir botla falan mı konuşuyordum? Bu mesajların anlamını bilen biri var mı veya başına benzer bir olay gelmiş olan? (hiçbir linke vb. şeye tıklamadım eminim)
Baya bildiğimiz bunları mı yazdı ve siz de engel attınız. Enteresan epey.

Belki Japonca da bizdeki "hahaha" demek olabilir :)

Yanlışlıkla basıp yollamıştır. Zarar görmediyseniz kafaya takmanın pek anlamı yok.

Hocam böyle yanlışlıkla basılacak çok da bir şey değil mesela şöyle düşünün arkadaşınızla bir konu hakkında konuşuyorsunuz ve arkadaşınız birden böyle anlamsız şeyler söylemeye başlıyor zaten kafama hiç takmıyorum ancak nedense acaba neden böyle oldu virüs vs. mi girdi telefonuna diye de merak ediyorum.

Random atmış olabilir mi hocam?

Hocam çinlilerin bizim gibi random atıcağını çok sanmıyorum tabii bir ihtimal bu da.

Klavyeye oturmuş.

Bir şey olmaz, kullanıcıyz TCKN tarzı bilgilerini vermediysen.

Belki Japonca da bizdeki "hahaha" demek olabilir :)

Haklısınız ancak biraz araştırdım internette eğer ki öyle olsa illaki bir yerlerde çıkardı ancak hiçbir kaynak yok konu hakkında, çok önemli bir mevzu değil ama 2 aydır arkadaşım ve neden böyle şeyler yazdı birazcık merak ettim.

Klavyeye oturmuş.

Bir şey olmaz, kullanıcıyz tckn tarzı bilgilerini vermediysen.

T.C. kimlik numaramı tabii ki vermedim :D ancak kullancıyız ne oluyor anlayamadım.

Haklısınız ancak biraz araştırdım internette eğer ki öyle olsa illaki bir yerlerde çıkardı ancak hiçbir kaynak yok konu hakkında çok önemli bir mevzu değil ama 2 aydır arkadaşım ve neden böyle şeyler yazdı birazcık merak ettim.
Çok merak ettiyseniz engeli açın ve irtibata geçin. Bu kadar korkak olmayın, aman random şeyler yazdı bir şey mi oldu dur engel atayım demek çok daha tuhaf emin olun. Size bir zararı olmayacak yazılardan dolayı engelleyip burada konu açmanız daha da tuhaf. Merak ediyorsanız, ona sorun.

Haklısınız ancak biraz araştırdım internette eğer ki öyle olsa illaki bir yerlerde çıkardı ancak hiçbir kaynak yok konu hakkında, çok önemli bir mevzu değil ama 2 aydır arkadaşım ve neden böyle şeyler yazdı birazcık merak ettim.

T.C. kimlik numaramı tabii ki vermedim :D ancak kullancıyız ne oluyor anlayamadım.
Pardon hocam, ''kullanıcıya'' yazacaktım. O zaman sorun olmaz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı