Twitter'dan IP yasağı yeniyor mu?

Just a Minute

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Benim ilk hesabım kilitlendi, yedek vardı ona geçtim dün, bu sabah da o kilitlendi. Sonra yenisini açtım bu gün o da kilitlendi, demin bir tane daha açtım o da kilitlendi. (İlk hesabın 4 kez ceza yemesinin sebebi terörist ve ekonomi iyi diyenlere küfür etmekten oldu pişman değilim.) Anlamadığım öbür hesaplar neden anında kilitleniyor? Hiç 12 saatlik ceza vermiyor başta direkt hesabın lokmasını döküyor bana veriyor. Telefon numaramı da girmiyorum yeni açılan hesaplara, ilk hesapta 4. cezayı yedikten sonra 2. hesap kilitlendi öbürleri de hesapları açarken kilitlendi. IP ban mı yedim acaba ne oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim ilk hesabım kilitlendi, yedek vardı ona geçtim dün, bu sabah da o kilitlendi. Sonra yenisini açtım bu gün o da kilitlendi, demin bir tane daha açtım o da kilitlendi. (İlk hesabın 4 kez ceza yemesinin sebebi terörist ve ekonomi iyi diyenlere küfür etmekten oldu pişman değilim.) Anlamadığım öbür hesaplar neden anında kilitleniyor? Hiç 12 saatlik ceza vermiyor başta direkt hesabın lokmasını döküyor bana veriyor. Telefon numaramı da girmiyorum yeni açılan hesaplara, ilk hesapta 4. cezayı yedikten sonra 2. hesap kilitlendi öbürleri de hesapları açarken kilitlendi. IP ban mı yedim acaba ne oldu?
IP ban yemiş olabilirsiniz, yapamayacakları birşey değil.

IP ban yediysen VPN açıp kullanabilirsin ve ya youtubeden DNS değiştirme modemi sıfırlama gibi şeylerle çözülürmü araştıra bilirsin benim tavsiyem pc için operadan gir sürekli free vpnleri var telefon içinde playstorede vpn indirebilirsin.

İyi etmişsiniz hocam onlara ağızlarının payını vermek lazım.
Katılıyorum

Arkadaşlar olmuyor, yeni bir hesap daha açtım ve VPN'le girdim ama bir süre sonra zorla telefon numaramı girmemi istedi. Mecburi girdim ve 2 dakika sonra o hesapta gitti.

Son düzenleme:
Katılıyorum

Arkadaşlar olmuyor, yeni bir hesap daha açtım ve VPN'le girdim ama bir süre sonra zorla telefon numaramı girmemi istedi. Mecburi girdim ve 2 dakika sonra o hesapta gitti.
İnternette geçici telefon numaraları veren siteler var. Gerçek telefon numaranızı girmek yerine o sitelerdeki numaraları kullanabilirsiniz ama Google'daki gibi o numaraları engelleme sistemi varsa Twitter'da dediklerimin hiçbir anlamı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı