Two Point Hospital Türkçe yama

Linkte yama mevcut, alıp oynayabilirsiniz.
verdiğin linkte yama indirme linki mevcut değil. Sallamasyon yanıtlar vermemelisin. Web bilginiz yoksa lütfen bilgisi olanların yanıt vermesine müsade edin. Elinizde bulunmayan bir yama için gereksiz tartışma çıkarmaktan uzak durun.
yama indir butonunda üyelik bağlantısı bulunuyor.

verdiğin linkte yama indirme linki mevcut değil. Sallamasyon yanıtlar vermemelisin. Web bilginiz yoksa lütfen bilgisi olanların yanıt vermesine müsade edin. Elinizde bulunmayan bir yama için gereksiz tartışma çıkarmaktan uzak durun.
yama indir butonunda üyelik bağlantısı bulunuyor.
Yama zaten Üyelik sistemine dahil. Benim de yöneticiliğini yaptığım Anonymous Çeviri'nin üyelik sistemi. Kimsenin tartışma çıkartmaya çalıştığı yok, sen hariç sallamasyon kardeş :)

Yama zaten üyelik sistemine dahil. Benim de yöneticiliğini yaptığım Anonymous Çeviri'nin üyelik sistemi. Kimsenin tartışma çıkartmaya çalıştığı yok, sen hariç sallamasyon kardeş :)

Verdiğin bağlantıda yama indirme işlemi yok anladın mı bunun? Tekrar etmeyeceğim. Sen üye olabilirsin. Biz değiliz. Olmayada niyetimiz yok. Elinde varsa paylaşmak istiyorsan paylaş. Paylaşmak istemiyorsanda bende yok de kendine, buraya yanıt verme bulan olursa o verir. Sen kendini sıkıntıya sokma. Neden tuhaf tuhaf yazdığın anlaşılıyor. Adama yamayı satmaya çalışıyorsun. Gelir elde edeceksin diye yardım etmektense satış yapmaya yönlendiriyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Verdiğin bağlantıda yama indirme işlemi yok anladın mı bunun? Tekrar etmeyeceğim. Sen üye olabilirsin. Biz değiliz. Olmayada niyetimiz yok. Elinde varsa paylaşmak istiyorsan paylaş. Paylaşmak istemiyorsanda bende yok de kendine, buraya yanıt verme bulan olursa o verir. Sen kendini sıkıntıya sokma. Neden tuhaf tuhaf yazdığın anlaşılıyor. Adama yamayı satmaya çalışıyorsun. Gelir elde edeceksin diye yardım etmektense satış yapmaya yönlendiriyorsun. Burası pazarlama departmanı değil. Ticari işlerini başka bir yerde yap lütfen. Yardım etmek siterseniz burayı kullanın.
Anonymous Çeviri, Technopat Sosyal'in bir üyesi ve şu zamana kadar 100'den fazla projeye imza atmış bir ekip.

Beğenin beğenmeyin, bunun harici bir yama da yok. Kullanıp kullanmamak insanların kendi tercihi.

Ayrıca kimse kimsenin keyfi için milyonlarca kelimeyi oturup bedavaya çevirmek zorunda değil.

Burada tuhaf olan tek şey sizsiniz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı