Two Point Hospital'ın Türkçe İmza Kampanyası

TackleBarry

Kilopat
Daha fazla  

Uzun süredir oyunun Türkçe olması adına çalışmalarımı sürdürüyorum. Firma ile görüşmelerim devam ediyor. Two Point Hospital Türkçe olmasına kısmen olumlu bakıyor ama bu konuda desteğe ihtiyacım var arkadaşlar. Firma açık ve net olarak Localizasyon'un çok pahalı bir iş olduğunu ama belli bir kitle olursa yapabileceklerini belirttiler. Beraber kol kola bu işi halledebileceğimizi düşünüyorum...

Yapmamız gerekenler:

1- İmza kampanyası güzel bir rakama ulaşmalı
2- Herkes aynı yazıyı resmi mail adreslerine yollamalı.
3- İmza kampanyasında fazla yorum gözükmeli.

İmza Kampanyası:

[link=[URL]https://www.change.org/p/sega-we-want-turkish-localization-for-two-point-hospital]Two[/URL] Point Hospital İmza Kampanyası[/link]

Hepimiz Birimiz İçin

Aşağıda yazdığım yazıyı bir kere resmi mail adreslerine email atmanız yeterli olucaktır arkadaşlar. Lütfen spam yapmayalım herkes sadece 1 kere mail atsın çünkü maillerini gerçekten aktif olarak kullanıyorlar.

Mail adresleri: [email protected]

Yazmamız gereken cümle:

We want Turkish language support for Two Point Hospital, which won the hearts of Turkish players.

Firma ile Görüşmelerimin Bir Örneği

Son Söz

Şimdiden destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. El birliği ile bu oyuna Türkçe dil desteği getirebileceğimize inanıyorum. Kampanyayı hem imzalayıp hem yorum yapmayı aynı zamanda resmi mail adreslerine cümleyi mail atmayı unutmayın...

1576260079618.png

Gönderdim hocam.
Hocam İmza link'inde sorun var sanırım.

27 Ocak 2022 Güncelleme:

Merhaba arkadaşlar, bu muhteşem haberi sizlere vermek için bugün buradayım. Bildiğiniz gibi bu kampanya için çok çalışmış ve çabalamıştım, sizlerde destek olmuştunuz. Bugün meyvemizi aldık, Two Point Studios'un yeni oyunu Two Point Campus 17 Mayısta Türkçe Altyazı ile bizlerle olacak. Emin olun bunu okurken bende sizler kadar heyecanlandım. Şimdiden hepinize bu 100-200 saatlik kampüs macerasında iyi eğlenceler diliyorum.

Steam Sayfası İçin Tıklayın!

Fiyatı bir tık pahalı gelebilir ama maalesef ülkenin geçtiği su durumda daha ucuza oyun görebileceğimizi sanmıyorum, yeni çıkan oyunlarda. Fakat yine de yerel fiyat yapıldı ve en ucuza Türkiye'de satılıyor. Devam oyunları için bu oyunu orjinal olarak alıp oynamanız önemli, ve oyun süresi olarak hakkını verecektir.

Not: Oyun ilk günden Gamepass'de olacak, maddi durumunuz müsaade etmiyorsa Gamepass'de oynayabilirsiniz.

twopointkapak0-526588001623398170.jpg

Geri
Yukarı