Twrp 6 ve 7 hatası

metaldeniz

Hectopat
Arkadaşlar selam. Forumda yazanlara baktım nette yazanları yaptım olmuyor error 7 hatası alıyorum onu geçiyorum 6 hatası alıyorum. Twrp'yı güncelledim 3.2.3.0 yaptım hatalar yine aynı. Tuttum Android 8 ROM indirdim hata yine aynı. Yüklemeden önce factory format yapıyorum yine aynı satırı sıliyorum yine aynı bi yardım etseniz telefon öyle kaldı.
376151

CWM'de TWRP gibi custom recovery uygulamasıdır. Büyük ihtimalle başka modelin romunu yüklemeye çalışıyorsunuz. Hata ondan kaynaklı. Birazdan uygun rom bulup paylaşacağım.

CWM'de TWRP gibi custom recovery uygulamasıdır. Büyük ihtimalle başka modelin romunu yüklemeye çalışıyorsunuz. Hata ondan kaynaklı. Birazdan uygun rom bulup paylaşacağım.

Bu siteden bu dosyayı indirdim

arkadaşlar cwm ile de deiyorum şimdi status 7 diyor çıldırcam artık. bunun kitkat la alakası yok değilmi hani lollipop falan olması ile alakalı değildir demi benim 4.2.2

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı