TWRP sonrası telefon açılmıyor

orkunyilmaz

Hectopat
Makaleler
2
Yer
rhodes / flat iron lake kenarında
Elimde arkadaşıma ait root atılmış Redmi Note 9 Pro var daha önce rootlu telefonla da alakam olmadığı için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu izleyerek güncellemeyi denedim ve xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S_V12.0.2.0.QJWMIXM_v12-10.zip | by Xiaomi.eu for Generic Device/Other bu siteden rootu indirip videodaki gibi yaptım, Reboot System'e bastım ancak telefon açılmadı. Güç tuşuna bastıktan sonra Redmi yazısını görüyorum ve 1 saniye sonra telefon kapanıyor. Ne yapmam gerek?

Genelde Xiaomi telefonlarda Bootloader kilidini açmanız gerek. Açmadıysanız ve herhangi dışardan bir yazılım müdahelesi yaptığınızda sistem kitleniyor. Şimdilik yapacağın ses açma tuşu ve güç tuşuna basılı tutup telefonu açmak. Herhangi bir menü gelmezse ses kısma ve güç tuşuna bas. Yine olmazsa hepsine basarak dene.

İlk önce bir bilgisayarınız olması lazım. Ondan sonra TWRP ekranını açıp telefonu bilgisayara bağlayın. Bağladıktan sonra cihaz dosyalarının içine Xiaomi'nin kendi sitesindeki dosyayı indirip telefona atın. Ve video dakini eksiksiz bir şekilde yapın.

Genelde Xiaomi telefonlarda Bootloader kilidini açmanız gerek. Açmadıysanız ve herhangi dışardan bir yazılım müdahalesi yaptığınızda sistem kitleniyor. Şimdilik yapacağın ses açma tuşu ve güç tuşuna basılı tutup telefonu açmak. Herhangi bir menü gelmezse ses kısma ve güç tuşuna bas. Yine olmazsa hepsine basarak dene.

Hocam yurt dışı olduğundan TWRP direk zaten kurulu.

Artı -2 Eksi
Genelde Xiaomi telefonlarda Bootloader kilidini açmanız gerek. Açmadıysanız ve herhangi dışardan bir yazılım müdahelesi yaptığınızda sistem kitleniyor. Şimdilik yapacağın ses açma tuşu ve güç tuşuna basılı tutup telefonu açmak. Herhangi bir menü gelmezse ses kısma ve güç tuşuna bas. Yine olmazsa hepsine basarak dene.
Hepsini denedim telefon 1 saniye ekranı geliyor ve tekrar sönüyor.

İlk önce bir bilgisayarınız olması lazım. Ondan sonra TWRP ekranını açıp telefonu bilgisayara bağlayın. Bağladıktan sonra cihaz dosyalarının içine Xiaomi'nin kendi sitesindeki dosyayı indirip telefona atın. Ve video dakini eksiksiz bir şekilde yapın.

Hocam yurt dışı olduğundan TWRP direk zaten kurulu.
Bilgisayara taktığımda da aynı sorun var telefon TWRP ekranına gelmiyor.
Eski rom kurmayı denediniz mi?
TWRP ekranı açılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı