TWS kulaklık önerisi

Mertarı

Hectopat
Daha fazla  
Vatan'dan 550₺ civarı bir çekim olduğu için Vatan'dan alıyorum öncelikle bunu belirteyim.

Alacağım kulaklığın genel kullanım amacı müzik, dizi-film ve arkadaşlarımla konuşma olacak. Bu yüzden anlaşılır bir mikrofon benim için önemli.
Kendi ufak çaplı araştırmamla alttaki ürünleri buldum Vatan'dan eğer başka önerilerinize de açığım.
En hoşuma giden ama inceleme bulamadığım model: JABRA ELİTE 2 DARK GREY BLUETOOTH KULAKLIK fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
- OPPO Enco Buds Kablosuz Kulaklık- Beyaz fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
- Philips TAT2236BK/00 Gerçek Kablosuz TWS Kulak İçi Kulaklık- Siyah fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Philips TAT2236BK/00 Gerçek Kablosuz TWS Kulak İçi Kulaklık- Siyah en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
- Jbl Wave 100TWS Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Siyah fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Jbl Wave 100TWS Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Siyah en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
- Ttec Airbeat Move Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık - Beyaz fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Ttec Airbeat Move Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık - Beyaz en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
- TCL MOVEAUDIO S150 TWS KULAK İÇİ KABLOSUZ KULAKLIK - BEYAZ fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Hepsine bakıp isteklerime uygun bir öneride bulunursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. :)

Geri
Yukarı