TX 12cm fan iyi mi?

Utinax

Hectopat
Arkadaşlar, ben bilgisayarıma 3 adet fan almak istiyorum ve en uygun olarak bu fanı buldum:

Sizce iyi midir? Özellikleri falan nasıl? Eğer iyi değil ise bana toplamda maksimum 150-200₺ olacak şekilde 3 adet fan önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Alınmaz.

Şu fandan alın.

Siyah isterseniz de şu var.

İlk attığım daha iyi.
Öneriniz için çok teşekkür ederim. Peki neden alınmaz, rica etsem anlatır mısınız?

Öneriniz için çok teşekkür ederim. Peki neden alınmaz, rica etsem anlatır mısınız?
CFM değeri düşük.
Statik basınç bilgisi yok.
Kalitesiz marka.
Rulman tipi de en kalitesiz rulman tipi. Sleeve bearing fanların kullanım ömrü kısa.

Ek olarak kutuda gelmez poşette yollarlar ve çok sesli çalışır düşük CFM değerine sahip olmasına rağmen. Arkadaşın önerdiği ürünün fiyatı şu an çok iyi normal şartlarda 80-100 TL arasında satılacak özeliklere sahip, indirim bitmeden verin siparişi

CFM değeri düşük.
Statik basınç bilgisi yok.
Kalitesiz marka.
Rulman tipi de en kalitesiz rulman tipi. Sleeve bearing fanların kullanım ömrü kısa.
Ek olarak kutuda gelmez poşette yollarlar ve çok sesli çalışır düşük CFM değerine sahip olmasına rağmen. Arkadaşın önerdiği ürünün fiyatı şu an çok iyi normal şartlarda 80-100 TL arasında satılacak özeliklere sahip, indirim bitmeden verin siparişi
Teşekkür ederim önerileriniz için. Fakat bir şey sormak istiyorum. Benim kasam Aerocool Shard RGB 500W ve anakartım ASRock B450M-HDV R4.0. Ben önerdiğiniz fandan 3 tane almak istesem, fan çoklayıcı alıp anakarta taktıktan sonra fanları ona bağlamam mı gerekir? Eğer öyleyse önerebileceğiniz bir fan çoklayıcı var mı acaba?

Ve özür dileyerek bir soru daha sormak istiyorum. Ben şöyle bir şey bulmuştum:

Ben bunu alsam, sata kablosunu taksam, fanları sorunsuz bir şekilde takıp kullanabilir miyim bu kasa ve anakart ile? Çünkü sizin önerdiğiniz fanı almaya kalksam, kargo ücreti ile 213 oluyor ve bir de çoklayıcı almam gerekirse bütçemi çok aşıyor.

Son düzenleme:
Hepsi için 11 TL kargo alıyor toplam. 191 TL yani.

1621197973474.png

Şu PWM çoklayıcıdan alsan.

Attığın fandan daha ucuza geliyor.

Geri
Yukarı