Type C girişinden Micro B kablo yapmak

osrt91

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kullanmakta olduğum cihazın bağlantı metodu USB 3.0’dan Micro B girişli USB çoğaltıcı. Benim yapmak istediğim şey Type C girişinden Micro B kablo. Fakat iki şekilde çözümleme yapılabiliyor. Sizce hangisi daha sağlıklı ve hız kaybı yaşanmamış olur?

1- Type C girişini USB 3.0 çevirip orijinal kablosunu kullanmak.

4101D141-09FB-4BF2-BF95-BA64DEB028C6.jpeg

2- Type C girişli bir kablo alip ucu Micro B kablo alıp direkt cihaza bağlamak.

D2AD85F5-0172-45CB-B23A-8A57A66DA8C7.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanmakta olduğum cihazın bağlantı metodu USB 3.0’dan Micro B girişli USB çoğaltıcı. Benim yapmak istediğim şey Type C girişinden Micro B kablo. Fakat iki şekilde çözümleme yapılabiliyor. Sizce hangisi daha sağlıklı ve hız kaybı yaşanmamış olur?

1- Type C girişini USB 3.0 çevirip orijinal kablosunu kullanmak.

Eki Görüntüle 553269

2- Type C girişli bir kablo alip ucu Micro B kablo alıp direkt cihaza bağlamak.

Eki Görüntüle 553270
Şu an aynı problemi ben de yaşıyorum ve sanırım 2.çözümü yapacağım.

Ornijal converter kablosunu kullanın eğer sorun çıkartırsa o zaman USB typce C to micro b kablo alırsınız. Durduk yere 30-40 lira kabloya vermeyin.

Şu an aynı problemi ben de yaşıyorum ve sanırım 2.çözümü yapacağım.

Laptop kullanıyorum USB yeri azlığından dolayı TP-Link UH720 çoğaltıcı Hub aldım fakat içinden gelen kablo USB diğer ucu micro b olduğu için kablolar çok kötü gözüküyor. Bende laptop arkasında Type-C girişi olduğu için çevirici alıp orijinal kablosunu kullanmak veya Type-C girişli micro b kablo kullanıp aşağı da saklamaktı. Aslında hız kayıp yaşamaktan korkuyorum. Hangisi daha sağlıklı olur diye araştırma halindeyim.
27D9CBF0-69C6-462D-BC04-3B6889D51C1D.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı