Type-C to Display Port ile monitör NVIDIA denetim masasında gözükmüyor

Mustafafa

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
HP-Pavilion 15 CX0026NT Core i5-8300h 2 3GHz 8 GB 1TB 15 6 GTX1050 Ti 4 GB modelini kullanmaktayım. Bilgisayarım Display Port girişi yok.

Laptopum ASUS VG249Q monitör aldım. Laptopta DP girişi bulunmadığı için Type-C dönüştürücü ile 144 Hertz alıyorum ama NVIDIA'nın monitör için olan ayarlarını göremiyorum. Monitörü Type-C'den NVIDIA paneline nasıl bağlarım?

Monitörde HDMI 2.0 bulunmamaktadır.

Type-C portu dahili grafik birimi için görüntü sağlıyor olabilir. Bunu anlamanın en iyi yolu Ayarlar>Sistem>Monitör>Gelişmiş Görüntü Ayarları kısmında monitörünüzün bilgileri arasında GTX1050 Ti cihazına bağlı yazısını görmenizdir. Eğer Intel UHD Graphics ya da Intel HD Graphics yazısını görüyorsanız Type-C portu harici ekran kartınızdan görüntü aktarma özelliğine sahip değil demektir.

Type-C portunuz görüntü çıkışını desteklemiyor ki gözüksün.

1620317375452.png

Type-C portunuz görüntü çıkışını desteklemiyor ki gözüksün.

Eki Görüntüle 1010933
Teşekkürler.
Type-C portu dahili grafik birimi için görüntü sağlıyor olabilir. Bunu anlamanın en iyi yolu Ayarlar>Sistem>Monitör>Gelişmiş Görüntü Ayarları kısmında monitörünüzün bilgileri arasında GTX1050 Ti cihazına bağlı yazısını görmenizdir. Eğer Intel UHD Graphics ya da Intel HD Graphics yazısını görüyorsanız Type-C portu harici ekran kartınızdan görüntü aktarma özelliğine sahip değil demektir.
Teşekkürler.

Eğer kayıptan dolayı htmi kullanmıyorsanız en iyi dönüştürücü kullansanızda tatmin edici görüntü almazsınız. Htmi ile kullanmak daha mantıklı.

Geri
Yukarı