TYT 220 puan ile nereye girilebilir?

Hayır sadece gülelim diye attım. Alındıysanız özür dilerim.

Bence komik değil zaten dersler kötü temel zayıf olunca okuldaki hocalar bir şey anlatmıyor mutfak mezunuyum dersler hep mutfakta geçti o yüzden teorik derslerde hep gerideyim 2 sene önce mezun oldum geçen sene adam akıllı bir yer yoktu bu sene 1 tık fazla çalışmaya başladım bir şekilde yapıyorum ama nasıl yapılacagı hakkında bir tek fikrim yok çünkü lisede adam akıllı ders işlemedik bakalım bu sene her türlü bir yere girmeye çalışacağım.

Boş kağıt versen 130 alacağın sınavda 220 puan ile bir yerlere elbet giriliyordur ama sonrasında üniversite mezunu işsizim diye gezecekseniz tavsiyem sınava girmemeniz.

Buradan puanı seçip bakarsanız girilebilecek yerler var. Saymakla bitecek gibi de değil.

Yani zaten universiteyi iş için okumayacagım. Kendimi geliştirebileceğim yerler arıyorum bana iş zaten çok Bodrumda yaşıyorum
Boş kağıt versen 130 alacağın sınavda 220 puan ile bir yerlere elbet giriliyordur ama sonrasında üniversite mezunu işsizim diye gezecekseniz tavsiyem sınava girmemeniz.

Buradan puanı seçip bakarsanız girilebilecek yerler var. Saymakla bitecek gibi de değil.

Bakalım 2 yıllık yeterli benim için maksat ortam değişikliği 3-5 yeni insan vb. şeyler işte kafama göre bölüm bulurum elbe. İş için istemiyorum.

Pek bir yere giremezsin girdiğin yerden de hayır bekleme, illa üniversite okumak zorunda mısın başka planın yok mu? Ben olsam direk bir yere girer çalışırdım boşuna okula para ve zaman harcamazdım.

Planım yok zaten adam akıllı iş yok. Tercihim 2 yıllık herhangi bir bölüm okumak bizimkiler illa ne olursa olsun 2 yıllık biyeri bitirmemi istiyorlar fakat dediğim gibi altyapı zayıf benim. Lisede mutfak bölümü okudugum için normal dersleri çok fazla göremedik bütün gün okulun mutfagında geçiyordu geriye 2 saat kalıyordu onla da ne alırsan işte hocalar ders anlatmadıgı için notları yüksek tutuyorlardı bizde öyle geçiyorduk boş hayat işte ne beklersin öyle deli gibi ders çalışamadım neresi tutarsa benim için kar
Pek bir yere giremezsin girdiğin yerden de hayır bekleme, illa üniversite okumak zorunda mısın başka planın yok mu? Ben olsam direk bir yere girer çalışırdım boşuna okula para ve zaman harcamazdım.

Bodrumda oturuyorum burada sadece yazları iş var kışın da McDonald's veya market, restorant var. Bir de bu sene pandemiden dolayı az kişi çalıştırıyorlar yani kısacası yazın otelde kışın market, McDonald's, restorant vb gibi yerlerde iş bulunuyor Bodrum'da.

Planım yok zaten adam akıllı iş yok. Tercihim 2 yıllık herhangi bir bölüm okumak bizimkiler illa ne olursa olsun 2 yıllık biyeri bitirmemi istiyorlar fakat dediğim gibi altyapı zayıf benim. Lisede mutfak bölümü okudugum için normal dersleri çok fazla göremedik bütün gün okulun mutfagında geçiyordu geriye 2 saat kalıyordu onla da ne alırsan işte hocalar ders anlatmadıgı için notları yüksek tutuyorlardı bizde öyle geçiyorduk boş hayat işte ne beklersin öyle deli gibi ders çalışamadım neresi tutarsa benim için kar.

Bodrumda oturuyorum burada sadece yazları iş var kışın da McDonald's veya market, restorant var. Bir de bu sene pandemiden dolayı az kişi çalıştırıyorlar yani kısacası yazın otelde kışın market, McDonald's, restorant vb gibi yerlerde iş bulunuyor Bodrum'da.

Bodrum + mutfak varsa bari turizmle alakalı bir şey oku, belki bir otelde yamaklık yaparsın ileride kalaylı aşçı falan olursun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı