TYT biyoloji hangi kanaldan izlenmeli?

Crexyyy

Hectopat
Daha fazla  
Selin Hoca'nın anlatış biçimini sade ve anlaşılır buluyorum. Başka biyoloji kanalı takip etmedim daha önce. Ağustos 2021'den itibaren atmaya başladığı TYT biyoloji videoları var fakat güncel olmaması beni korkutuyor. Hangi kanalı tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
2022 güncel TYT kampı var 30 video. Teşekkürler. Videolar biraz fazla kısa değil mi?
Direkt bilgiyi veriyor gereksiz introsu, laf kalabalığı vs. yok gereken şeyi anlatıyor.
Ayrıca mesela bir konu hakkında çok bilgili olursunuz ya o konunun bütün inceliklerini vs. bilirsiniz bu sayede o konuda neyin önemli neyin daha az önemli olduğunu görebilirsiniz. Barış hoca da doktor olduğundan biyoloji alanında uzman bir hoca ve konunun her türlü inceliğini biliyor.

Direkt bilgiyi veriyor gereksiz introsu, laf kalabalığı vs. yok gereken şeyi anlatıyor.
Ayrıca mesela bir konu hakkında çok bilgili olursunuz ya o konunun bütün inceliklerini vs. bilirsiniz bu sayede o konuda neyin önemli neyin daha az önemli olduğunu görebilirsiniz. Barış hoca da doktor olduğundan biyoloji alanında uzman bir hoca ve konunun her türlü inceliğini biliyor.
Sadece işimize yarayacak kısımları anlatıp boş kafa ütülemiyor yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı