TYT biyoloji hangi kanaldan izlenmeli?

Selin Hoca sayesinde AYT Biyoloji'yi fule yakın yapmıştım. Kesinlikle Selin hoca. Hatta Limit yayınları tarafından çıkarılan video ders notu kitabı da var. O şekilde daha da hızlı ilerleyebilirsiniz.

Selin Hoca sayesinde AYT Biyoloji'yi fule yakın yapmıştım. Kesinlikle Selin hoca. Hatta Limit yayınları tarafından çıkarılan video ders notu kitabı da var. O şekilde daha da hızlı ilerleyebilirsiniz.

Senin biyolojin ve selin hoca arasında kaldım. Dr biyolojiye baktım yüzeysel anlatıyor. İlk defa biyoloji çalışacağım TYT için de geçerli mi selin hoca önerin?

Senin biyolojin ve selin hoca arasında kaldım. Dr biyolojiye baktım yüzeysel anlatıyor. İlk defa biyoloji çalışacağım TYT için de geçerli mi selin hoca önerin?
Kesinlikle geçerli. Saçma gelir ama bir öğretmenin diksiyonu dersi anlatmak için çok önemlidir. Selin hocanın konuşması tane tane ve çok hoş. Hiç yormadan, karışık kelimeler kullanmadan anlatıyor. Dersteki örneklendirmeleri de çok güzel. Ben kendimi şey olarak ayarlamıştım; TYT çalıştığım dönem her gün bir biyoloji dersi izliyordum ortalama 30-35 dakika zaten. Video ders defterinden fosforlu kalem ile notlar alıp test çözüyordum. AYT'de böyle yaptım. 2 ayda biyolojiden zor olmak üzere 5'e yakın kaynak ve biyolojiyi bitirmiştim. Daha Ağustos ayındayız. Kesinlikle Selin Hoca'ya 1 ay hak vermen gerektiğini düşünüyorum pişman olmazsın.

Kesinlikle geçerli. Saçma gelir ama bir öğretmenin diksiyonu dersi anlatmak için çok önemlidir. Selin hocanın konuşması tane tane ve çok hoş. Hiç yormadan, karışık kelimeler kullanmadan anlatıyor. Dersteki örneklendirmeleri de çok güzel. Ben kendimi şey olarak ayarlamıştım; TYT çalıştığım dönem her gün bir biyoloji dersi izliyordum ortalama 30-35 dakika zaten. Video ders defterinden fosforlu kalem ile notlar alıp test çözüyordum. AYT'de böyle yaptım. 2 ayda biyolojiden zor olmak üzere 5'e yakın kaynak ve biyolojiyi bitirmiştim. Daha Ağustos ayındayız. Kesinlikle Selin Hoca'ya 1 ay hak vermen gerektiğini düşünüyorum pişman olmazsın.
Bu arada hem özel ders gibi (yaza yaza anlatarak) hem de normal ders gibi (not üzerinden) anlatımları var. Sana uygun olanına bakabilirsin.

Bu arada hem özel ders gibi (yaza yaza anlatarak)
Bu hangi videosu?

Kesinlikle geçerli. Saçma gelir ama bir öğretmenin diksiyonu dersi anlatmak için çok önemlidir. Selin hocanın konuşması tane tane ve çok hoş. Hiç yormadan, karışık kelimeler kullanmadan anlatıyor. Dersteki örneklendirmeleri de çok güzel. Ben kendimi şey olarak ayarlamıştım; TYT çalıştığım dönem her gün bir biyoloji dersi izliyordum ortalama 30-35 dakika zaten. Video ders defterinden fosforlu kalem ile notlar alıp test çözüyordum. AYT'de böyle yaptım. 2 ayda biyolojiden zor olmak üzere 5'e yakın kaynak ve biyolojiyi bitirmiştim. Daha ağustos ayındayız. Kesinlikle Selin Hoca'ya 1 ay hak vermen gerektiğini düşünüyorum pişman olmazsın.

Selin hocadan ilerliyorum. Bir de fundamentals biyoloji kanalı nasıl?

Selin Hoca'nın anlatış biçimini sade ve anlaşılır buluyorum.
Bu kanal kavramı görecelidir, A kişisi farklı bir hocadan daha iyi anlar. Selin hocanın anlatışından bir şey anlamaz, farklı bir kişi de Selin hocadan daha iyi anlar. Farklı bir hocadan da anlamaz. Eğer Selin hocanın anlatımını yeterli buluyorsan farklı bir kanala bakma derim şu anlık. Selin hocanın anlatımından anlamadığın bir konu olursa o konuyu farklı bir kanaldan izle derim.

Geri
Yukarı