TYT Fen için kitap önerisi

Hocam dediğim gibi kimya ve biyolojisi hakkında bir bilgim yok. Yorumlar iyiyse alınabilir. Ama fizik için Antrenman önermiyorum. En kalıp kitap Okyanus 40 seans olacaktır. 11. sınıfta çözmüştüm. Tam sizlik bir kitaptır.

Bunları almanızı öneririm hocam.

Karekök 0 FKB kitaplarını öneririm. MPS sistemi ile hem konuyu anlatıyor hem de kolay seviyede sorular ile konuyu daha iyi anlıyorsunuz. Biyolojisini çözmüştüm ve çok beğenmiştim.

Alternatif olarak Biyoloji için biyotik önerebilirim. Konu anlatımı yok ama temel bir kitaptır o da. Kimya için Aydın ders işleme föylerini öneririm. Konu anlatımı ile sorular bir arada.

Okyanus 40 seans serileri de güzeldir. Fiziğini çözmüştüm. Fiziğe ilk defa başlayacaksanız çok temel bir kitaptır o da. AYT kimyasını çözüyorum. O da gayet temel bir kitap. Biyolojisinden pek emin değilim ama kullanıcıların yorumlarına bakıp karar verebilirsiniz.
Karekök 0 tam TYT seviyesinde zaten. Gittikçe düşen sınav zorluğunda seviyeyi daha aşağıya çekemediler çünkü -1 yok. 3 senedir zevkine sınava giriyorum her sene daha da yüksek alıyorum(üniversiteye başladığım sene 90 bine girmiştim 2020'de 19 bin yaptım). 3-4 seneye ilk 500'e falan gireceğim bu gidişle.

Hocam dediğim gibi kimya ve biyolojisi hakkında bir bilgim yok. Yorumlar iyiyse alınabilir. Ama fizik için Antrenman önermiyorum. En kalıp kitap Okyanus 40 seans olacaktır. 11. sınıfta çözmüştüm. Tam sizlik bir kitaptır.

Bunları almanızı öneririm hocam.
Hocam, yorumunuzu görmemişim. Şu şekilde aldım:

j.PNG

Yardımcı olduğunuz için yine teşekkür ederim. :D İyi geceler.

Anlamadım hocam? Neden kızdınız?

Aklinda bulunsun sakin çalışmayı birakma yetismiyor.
Ben 9 ve 10. Sinifta calıştım ama 11 korona sonrasi bıraktım yani yarim donem calismadim. Daha yeni başladım sinava 140 gun var MSÜ sinavina 2 ay kaldı. Göz mu cizdireyim, spor mu derken afalliyorsun.
Anlamadım hocam? Neden kızdınız?

Daha hiç konum bitmedi sen düşün günde 10 saat artı spor derken canin çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı