TYT fen ve paragraf kaynak önerisi

DonVitoCorleone

Decapat
Merhaba, TYT fizik, kimya, biyoloji için ve paragraf için orta seviye soru bankası arıyorum. Hepsi ilk TYT kitabım olacak fakat temelim var o yüzden başlangıç seviyesi veya kolay bir kaynak alıp zaman kaybetmek istemiyorum. Tüm önerilere açığım, teşekkürler.

FKB'de Palme ve Okyanus çok iyidir.
Onun haricinde 345'de önerebilirim.

Paragraf olarak Hız ve Renk, Paragrafın Ritmi ve Limit paragraf oldukça iyidir.

Paragrafta ilk kaynak olarak Yayın Denizi olabilir. Zor kitap olaraksa Bilgi Sarmalı önerebilirim.

TYT Fen kısmında Palme başarılıdır alınabilir. Fizik için bizim hocamız Çap, Okyanus, Nihat Bilgin, Kafa Dengi öneriyordu ben Çap almıştım. Güzel bir kitap. Kimya için 345 olabilir. Biyoloji tarafında 3D yayınları çözdüm ben güzeldi.

Paragraf ta ilk kaynak olarak Yayın Denizi olabilir. Zor kitap olaraksa Bilgi Sarmalı önerebilirim.

TYT Fen kısmında Palme başarılıdır alınabilir. Fizik için bizim hocamız Çap, Okyanus, Nihat Bilgin, Kafa Dengi öneriyordu ben Çap almıştım. Güzel bir kitap. Kimya için 345 olabilir. Biyoloji tarafında 3D yayınları çözdüm ben güzeldi.

Kimya 3 4 5 önermiyorlar pek. Bende pek beğenemedim

Kimya biyoloji konu anlatımlı palmelere bak. Paragraf paragrafın ritmi. Fizik karaağaç başlangıç(başlangıç yazmasına bakma öyle bir kitap değil).Kimyadan aydın soru bankası. Biyoloji limit alabilirsin soru bankası.
teşekkürler öneriler için fakat paragrafın ritmi başlangıç seviye diye duymuştum biraz daha zpr bi kaynak var mı bildiğin
FKB'de Palme ve Okyanus çok iyidir.
Onun haricinde 345'de önerebilirim.

Paragraf olarak Hız ve Renk, Paragrafın Ritmi ve Limit paragraf oldukça iyidir.
teşekkürler önerilerin için paragrafta hangisi orta seviye zorlukta
Paragrafta ilk kaynak olarak Yayın Denizi olabilir. Zor kitap olaraksa Bilgi Sarmalı önerebilirim.

knk Nihat Bilgin nasıldı(eğer çözdüysen) baya zormuş sanırım onu sona saklamayı düşünüyordum. Bir
de paragraf için orta seviye zorlukta önerebilir misin
Kimya 3 4 5 önermiyorlar pek. Bende pek beğenemedim
Sen ne önerirsin peki

Yeni konular

Geri
Yukarı