TYT İçin Kitap Önerisi

Salih!

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
TYT fizik, TYT matematik, TYT kimya, TYT biyoloji ve TYT Türkçe için kaynak almam gerekiyor. Bir de problem ve geometri alacağım. Sizce en iyi kaynak hangisi?

Hocam kaynaktan kastınız, soru bankası ise; TYT Türkçe için Esen Yayınları 3 Renk soru bankasını öneririm. Yılın ortasında aldım. Sarı/mavi/kırmızı şeklinde zorluklara bölünmüş. Yani, kolay/orta/zor biçiminde. Tavsiye ederim.

Hocam kaynaktan kastınız, soru bankası ise; TYT Türkçe için Esen Yayınları 3 Renk soru bankasını öneririm. Yılın ortasında aldım. Sarı/mavi/kırmızı şeklinde zorluklara bölünmüş. Yani, kolay/orta/zor biçiminde. Tavsiye ederim.
Teşekkür ederim ama belirtmeyi unutmuşum konu anlatımlı istiyorum. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Türkçe: 345, Limit. (Şimdilik tercih etme. Kaynaklar yenilensin. Yanında da felsefe soru bankası çöz mutlaka.)
TYT Matematik: 345, 3D, Bilgi Sarmal.
Geometri: Acil Geometri. (Youtube'da Kenan Kara'nın dersleri var. Onunla birlikte gidersen iyi bir şekilde öğrenmiş olursun. Kaynak orta-üst seviye diyebilirim.)
Fen dersleri için Okyanus 40 Seans önerebilirim. Başlangıç seviyesine uygundur.

Konu anlatım kitaplarını boş ver. Youtube'den aç hocaları, onları dinle. Daha iyi öğrenirsin. Ezbere gitmemiş olursun. Konu anlatım kitaplarında gereksiz yere boğulma.

Geri
Yukarı