TYT için orta seviye deneme-test kitabı önerisi

Uetros

Decapat
Hem ben. Hem de herkesin sınava girecek herkesin yararlanabileceği bir kaynak olması açısından.
Kitap - zorluk seviyesi şeklinde yazarsanız herkes adına teşekkürlerimi sunacağım.

- Bu konu önceki yıllarda YKS'ye giren insanların bizlere önereceği şeyler ve yaptıkları hataları tecrübelerini bizimle aktarması için kuruyorum umarım başarılı oluruz en azından birimiz için amacımıza ulaşırız.-

-Matematik için meşhur mor kapaklı Karekök TYT Soru Bankası'nı öneririm. Faydasını gördüm.
Zorluk Seviyesi: Orta-Zor

-Kimya için Palme YKS Konu Anlatımlı A ve B'yi öneririm. Test kitabı olmasa da güzel soruları var.
Zorluk Seviyesi: Kolay-Orta

-Fizik için Esen Yayınları'nın 9. Sınıf Fizik Konu Anlatımlı kitabını önerebilirim. İnternette çözümlerinin olması büyük bir avantaj. Test kitabı olmasa da güzel soruları var.
Zorluk Seviyesi: Kolay-Orta

-Türkçe için Hız ve Renk Yayınları'nın Paragraf: Hız Soruları kitabını kullandım, fena değildir.
Zorluk Seviyesi:
Kolay-Orta-Zor

BONUS: Her an ulaşabileceğin bir dilbilgisi el kitabı olan Fen Bilimleri YGS Türkçe Konu Anlatımlı. Çok fantastik bir el kitabıdır, faydasını gördüm. Çözdüğünüz deneme/testlerden sonra göz gezdirmek için ideal.
Zorluk Seviyesi: NaN

Geri
Yukarı