TYT Kimya Görkem Şahin başka kaynaktan takip edilebilir mi?

YKS öğrencisi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, TYT kimyayı dinlerken Görkem Şahin güzel anlatıyor. Ben şimdi videolarını izliyorum ama kendi hazırlamış olduğu video ders defteri değil de başka bir kaynaktan takip etsem olur mu mesela MEB kitabı gibi?

Arkadaşlar, TYT kimyayı dinlerken Görkem Şahin güzel anlatıyor. Ben şimdi videolarını izliyorum ama kendi hazırlamış olduğu video ders defteri değil de başka bir kaynaktan takip etsem olur mu mesela MEB kitabı gibi?
Aynı unite/Aynı konular olduğu sürece bir sorun oluşmaz ek olarak onun söylediği notları kitabına da ekleyebilirsin.

MEB kitabı gereksiz bilgiler barındırıyor ve zaman kaybı, video ders defteri olursa hem yazmaktan zaman kazanırsın hem düzenli çalışırsın. Ama almak istemiyorsan da çok gerekli değil, malum fiyatlar uçmuş.

Bir de kimya adasını bende hiç sevmiyorum, izleyen kimya adasından nasıl anlıyor ya?

Meb kitabı şöyle gereksiz bir sürü hikaye var deney var onlar boş önemli olan gerekli bilgiler ama yapacak birşey yok. Kitap alamıyorum şu zamanda doların yükselmesinden dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı