TYT matematiğe doğru çalıştğınızı nasıl anlarısnız?

iamironman

Hectopat
Günde yaklaşık 7-8 saat TYT matematiğe çalışıyorum ama doğru mu çalışıyorum yanlış mı bilmiyorum. Temeli olmayan birisi olarak çok basit sorulara bile fazla vakit harcıyorum soruyu çözmek için inat ediyorum ve tabii ki bu da bir kuşkuya neden oluyor benim uzun süreler uğraştığım sorulara başkası çok basit, zaman kaybı olarak değerlendiriyor çünkü. Sizce bu şu an için normal mi yoksa ben mi boş düşünüyorum?

Çok normal kankam herhalde antrenmanlarla matematik falan cozuyorsun fakat hiç zaman kaybı değil benim tanıdığım çoğu kişi üniversite sınav yılında bu kitaptan başlayıp sonra 345 yayınları falan çözüp psik. Kazananları tanıyorum yani doğru yoldasın.

Çok normal kankam herhalde antrenmanlarla matematik falan cozuyorsun fakat hiç zaman kaybı değil benim tanıdığım çoğu kişi üniversite sınav yılında bu kitaptan başlayıp sonra 345 yayınları falan çözüp psik. Kazananları tanıyorum yani doğru yoldasın.

Antrenmanlarla matematiği bitirdim şu anda 345 çözüyorum sorulara fazla zaman harcıyorum çözümünü izleyince aslında çok kolay olduğunu görüyorum ve sınıftaki birine o fazla zaman harcadığım soruyu 1 dakikada falan çözünce çok kötü oluyorum.

Antrenmanlarla matematiği bitirdim şu anda 345 çözüyorum sorulara fazla zaman harcıyorum çözümünü izleyince aslında çok kolay olduğunu görüyorum ve sınıftaki birine o fazla zaman harcadığım soruyu 1 dakikada falan çözünce çok kötü oluyorum.
ben de yaşadım aynılarını ya şuan seni çok iyi anlıyorum ama cidden sadece odaklan isterse başkaları 10 saniyede çözsün sen her türlü doğru yoldasın

Geri
Yukarı