TYT matematik kitabı önerisi

Elimde 3D var. Dershanem vermişti. Ancak fazlasıyla zor olduğu için hocamız şimdilik tavsiye etmedi.
Evet, zordur. O yüzden 345 ya da Bilgi Sarmal çözdükten sonra onu çözmenizi söyledim. 345 almanız daha iyi olur ama Bilgi Sarmal'da üzmez. Hangisini alırsanız alın diğerini almadığınız için pişman olmazsınız.

Bkmkitap üzerinden 345 TYT Matematik satın alma işlemini gerçekleştirdim. Teşekkür ederim.
@Vito S Bkmkitap'tan ilk kez alışveriş yapıyorum. Kargo süresi hakkında bir bilginiz var mı? Hâlen tedarik aşamasında görünüyor ürünüm.

Son düzenleme:
Bkmkitap üzerinden 345 TYT Matematik satın alma işlemini gerçekleştirdim. Teşekkür ederim.
@Vito S Bkmkitap'tan ilk kez alışveriş yapıyorum. Kargo süresi hakkında bir bilginiz var mı? Hâlen tedarik aşamasında görünüyor ürünüm.

Yapmadım ama çevremde yapan kişiler kargo sürecinin en fazla 1 hafta sürdüğünü belirtmişlerdi.

Bkmkitap'tan ilk ve son siparişim olacak sanırsam. 8 gün geçti ve hâlen tedarik bekleniyor olarak görünüyor. Bana ulaşması en iyi ihtimalle toplam 15 günü bulacak herhalde.
Müşteri hizmetleri açmıyor. Telefon sürekli yüzüme kapanıyor. Kimseye ulaşamıyorum. 10 gündür ne tedariği acaba, merak ediyorum. Herhalde sıfırdan tükenmez kalem ile yazıyorlar kitabı.
Amazon'da ertesi gün kargo olmadığı için ucuz diye buradan almıştım. 10 TL için 8 gün fazla bekleyeceğimi bilseydim almazdım. :d

Son düzenleme:
@sweiss, yalnız değilsin kardeşim.
Bir yerden alışveriş yapmadan önce forumlardan kesinlikle konularını oku.

Yeni konular

Geri
Yukarı