TYT Matematik Konu Anlatımı Kitabı Önerisi

Tregrast

Hectopat
Daha fazla  
TYT matematik konu anlatımı kitap önerir misiniz? Konu anlatım kitabına ihtiyacım var da soru tipi ve detay açısından kaliteli kitaplar hangileri?

Yalnız ben konu anlatımı kitap önerisi istemiştim. Soru bankası olarak 345 güzel evet.

TYT bilginin matematikte pek bir önemi yok, konu anlatım kitabı yerine rehber matematik kamp kitabından veya örnek olarak 345 yayınları + videolu konu anlatımı şeklinde de yapabilirsin. TYT matematik konu ile değil, soru çözümü ve yanlış yaparak öğrenilir diye düşünüyorum.

TYT bilginin matematikte pek bir önemi yok, konu anlatım kitabı yerine rehber matematik kamp kitabından veya örnek olarak 345 yayınları + videolu konu anlatımı şeklinde de yapabilirsin. TYT matematik konu ile değil, soru çözümü ve yanlış yaparak öğrenilir diye düşünüyorum.
Peki Benim Hoca'nın video defteri var, videolarını onunla beraber izlesem yeterli midir? Ha bir de Rehber Matematik Kamp Kitabı, videoları ile aynı mı?

Konu özeti detaylı ve kaliteliyse yeterli olur sanırım, içeriğini bilmediğim için yorum yapamayacağım. Aynı diye biliyorum, hocalarım soru kalitesi ve çeşitliliği fazla olduğu için önermişti. Aynı zamanda gri koçtan izlediğim videolarda da görmüştüm. Adım adım ve detaylı gittiği için hoşuma gitmişti.

Geri
Yukarı