TYT matematik sıfırdan kitap önerisi

berkayati

Decapat
11 bitti. Genel olarak matematikte iyi değilim. TYT matematik kitap önerisi istiyorum. Sıfırdan olacak şekilde. 1 yıl kalmış, çalışmaya başlayalım artık.

Rehber matematik derslerde aşırı goygoy yapıyor ben izlerken sinir olmuştum. 345 TYT matematik alıp Benim Hocam'dan konu anlatımı (eğer temel varsa direkt kamp videolarını) izleyebilirsin.

Rehber matematik derslerde aşırı goygoy yapıyor ben izlerken sinir olmuştum. 345 TYT matematik alıp Benim Hocam'dan konu anlatımı (eğer temel varsa direkt kamp videolarını) izleyebilirsin.
Matematik'te iyi olmayan birisini 345 biraz zorlamaz mı? Tamam o kadar da zor değil ama 345'i bitirine kadar sinir krizi geçirebilir. 🤔

Matematik'te iyi olmayan birisini 345 biraz zorlamaz mı? Tamam o kadar da zor değil ama 345'i bitirine kadar sinir krizi geçirebilir. 🤔

Hocam soruları kolaydan zora olduğu için ben bir sıkıntı göremiyorum. Ben temelim olmasına rağmen çok zorlanmıştım bazı sorularda ama iyiki çözmüşüm diyorum. Orijinal soruları dışındaki soruları da çözemezse zaten sınavda ne yapacak?

Yok benim temelde çok çok azdı ama ben çoğu soruyu çözebiliyorum. Temel testlerde zor test hariç neredeyse hepsini yapıyorum. ÖSYM sorar kısmında ise 8 soruluk teste maks 2 hadi bilemedin 3 tane yapamadığım oluyor. Yapamadığım olunca yeni şeyler öğreniyorum bence zor olması daha iyi.

Rehber matematiği sevmiyorum anlatım tarzını diğer hocalara bakacağım cevaplar için teşekkürler.
Rehber Matematik 49 Günde TYT Matematik.
1 Temmuz geldiğinde Rehber Matematiğin kampı başlayacaktı herhâlde. Üstte dendiği gibi o kitapla başlayabilirsin. 🥰
Rehber Matematik sana hiçbir şey katmaz, önermiyorum. Ara sınıflar için yazılıyı kurtarmak için izlenebilir anca.
Temelin zayıf, matematiğin pek iyi değilse Mert hocanın TYT kampını öneririm.

Rehber matematiği sevmiyorum anlatım tarzını diğer hocalara bakacağım cevaplar için teşekkürler.
Hocam o zaman Mert Hoca'nın 70 günde TYT Matematik kampına başlayın. Sanırım o da temmuz gibi başlayacak. O güne kadar da daha kolay bir kitap bitirebilirsiniz. Şenol Hoca'nın kitaplarını öneririm.

Geri
Yukarı