TYT matematik soru çözümü için kaynak önerisi

Ester Hirsch

Hectopat
Yer
İsrail
Arkadaşlar, Mert hocanın 70 günde TYT kampından gidiyorum videoyu izleyip 345 çözüyorum ama ÖSYM tarzı soruların son testlerine doğru zorlanmaya başlıyorum. Soru çözümü için güzel bir kanal önerir misiniz?

Eyüp B, barıştıran matematik, Şükrü Akkoyun hem TYT hem AYT matematik ve geometride yararlanabileceğiniz müthiş kanallar. Hepsini tavsiye ediyorum. Özellikle ben bu sene AYT konu anlatımını Eyüp B hocamdan dinledim çok memnunum bana çok şey kattı açıkçası.

Matematiğin güler yüzü rehber matematik.
Eyüp B, barıştıran matematik, Şükrü Akkoyun hem TYT hem AYT matematik ve geometride yararlanabileceğiniz müthiş kanallar. Hepsini tavsiye ediyorum. Özellikle ben bu sene AYT konu anlatımını Eyüp B hocamdan dinledim çok memnunum bana çok şey kattı açıkçası.
Hangi oynatma listelerini izlemeliyim? Deneme çözüm videoları var ama bana ağır gelir. Daha tyt temel kavramlardayım ben.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

5 kez ÖSYM tecrübesi yaşamış biri olarak sadece deneme ve çıkmış soru çözmeni öneririm soru bankalarında boğulmana gerek yok.
Hocam zaten biraz gelişip deneme çözeceğim. Şuan deneme çözümü izleyecek seviyede değilim.

Hangi oynatma listelerini izlemeliyim? Deneme çözüm videoları var ama bana ağır gelir. Daha TYT temel kavramlardayım ben.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Hocam zaten biraz gelişip deneme çözeceğim. Şu an deneme çözümü izleyecek seviyede değilim.

Eyüp hocanın TYT oynatma listesini önerebilirim. Kendisi zaten soru çözüm odaklı konu anlatımı yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı