TYT matematik ve geometri kaynak önerisi

Crexyyy

Hectopat
Daha fazla  
Derslerim ortalamaydı. Ne çok basit olsun ne çok zor olsun. Konuyu önce bir video ile öğrenip sonrasında pekiştirmek için istiyorum. Geometride ise zayıfım. Buna göre iki kitap önerebilecek var mı? @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Geometri için Karekök sıfır olabilir, bir de Acil Yayınları'nın Geometri'nin İlacı adında diye bir kitabı var. Acil Yayınları ilaç diye çıkardığı serilerde kolay yeni nesil soruları çoğunlukta hazırlamışlar. Matematik 1 için de Matematiğin İlacı kitabına bakabilirsin. Kolay yeni nesil sorular içeriyor.

Geometri için Karekök sıfır olabilir, bir de Acil Yayınları'nın Geometri'nin İlacı adında diye bir kitabı var. Acil Yayınları ilaç diye çıkardığı serilerde kolay yeni nesil soruları çoğunlukta hazırlamışlar. Matematik 1 için de Matematiğin İlacı kitabına bakabilirsin. Kolay yeni nesil sorular içeriyor.
Hocam dediğiniz kitaplar tamamen kolay mı kolay-orta tarzı mı? Öyle elimi sallayınca çözülebilecek sorular olmasın da.

YouTube üzerinden inceleme videosu izleyip buna sen karar ver derim bence. Kitabın adını yazarak inceleme şeklinde aratırsan görebilirsin. Nasıl bir öğrenci olduğunu bilemiyorum çünkü.

Bilgi sarmalı geometri çok kaliteli bir kitap gerçekten bakış açını değiştiriyor soruları kolay, orta ve üst olarak üçe ayrılıyor incelmenin tavsiye ediyorum.
İlk bine giren bir arkadaşımın önerdiği şu 3 kitaba bakabilirsin
Acil Geometri(Ortanın üstü bakış açısı)
Bilgi sarmalı Geometri(%25 Kolay %50 orta %20zor %5 derece tayfa)
3D Geometri(ortanın üstü)
Karekök geometri(bilmiyorum)

Son düzenleme:
Bilgi sarmalı geometri çok kaliteli bir kitap gerçekten bakış açını değiştiriyor soruları kolay, orta ve üst olarak üçe ayrılıyor incelmenin tavsiye ediyorum.
İlk bine giren bir arkadaşımın önerdiği şu 3 kitaba bakabilirsin
Acil Geometri(Ortanın üstü bakış açısı)
Bilgi sarmalı Geometri(%25 Kolay %50 orta %20zor %5 derece tayfa)
3D Geometri(ortanın üstü)
Karekök geometri(bilmiyorum)
Bilgi sarmalı güzel gibi duruyor. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı