TYT sayısal için deneme önerisi

AhmetBirkan

Hectopat
Merhaba, TYT sayısal için deneme önerir misiniz?

Notlar:
Temel düzey için karışık ve ayrıca bölüm denemesi istiyorum. Planım şöyle, önce bölüm denemesi çözerim eksik varsa kaparım sonra asıl denemeye geçerim ki biraz da alışayım deneme çözmeye.
Bir de orta düzey için deneme istiyorum. Yine aynı şekilde karışık ve bölüm denemesi şeklinde olsa iyi olur ama kendi fikrinizi de paylaşırsanız sevinirim.

Hedefim: 2 yıllık Atatürk üniversitesi bilgisayar programcılığı AÖF.

Son düzenleme:
Hocam daha yüksek alırsam direk 4 yıllıkta gidebilirim. Zaman varken sonuna kadar çalışacağım.
Çalışın çalışmasına ama 1,3 milyona girmek gibi bir hedefiniz varsa ve o dereceye girip üniversite okuyacaksanız, okumayın 2 yılınız cebinizde kalsın. Türkiye gibi bir ülkede her üniversiteden mezun olan iş bulamaz. Çok iyi bir torpilin varsa belki bir yerlerde 3-4 bin TL'ye işe girersin. Onun dışında bu mesleği yapmak istiyorsanız hedefinizi yüksek tutmalısınız.

Çalışın çalışmasına ama 1,3 milyona girmek gibi bir hedefiniz varsa ve o dereceye girip üniversite okuyacaksanız, okumayın 2 yılınız cebinizde kalsın. Türkiye gibi bir ülkede her üniversiteden mezun olan iş bulamaz. Çok iyi bir torpilin varsa belki bir yerlerde 3-4 bin TL'ye işe girersin. Onun dışında bu mesleği yapmak istiyorsanız hedefinizi yüksek tutmalısınız.
Ben zaten şu an Türkiyenin en büyük yazılım şirketlerinden birinde staj görüyorum staj sonrasıda inşallah kalacağım. Ama diploma sorun olur diye ileride diploma alacağım.
@AhmetHakan42 @Blacksidemre @campanharo @Camila @Ryukly @Aly35 @ibrahimY bakarsanız sevinirim.

Bence branş denemeleri yerine direkt TYT denemeleri ile başlayın, süre yönetiminize de katkısı olur. Yine de almayı düşünüyorsanız matematikte 345 ve Acil, fende ise 345, Bilgi Sarmal ve Apotemi'nin denemeleri iyidir.

Hocam nasıl bir deneme istediğinize bağlı. Dediğiniz sıralama için çok kasan denemeler çözmeye gerek yok galiba. Bilgisarmalı inceleyebilirsiniz temeldir.

Direkt tüm dersleri 345 alsam nasıl olur? Hiç kasmasam. Zaten 345'den sonra yine kaynak alacağım, tek denemeyle girmeyi planlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı